Bytom - Szkoła Baletowa / opiekun: mgr Sabina Rosińska
1. Buszka Mateusz 2

2. Chrobak Lena 2

3. Daniec Marlena 1

4. Duma Małgorzata 1

5. Krejza Weronika 1

6. Łaszczak Hanna 1

7. Niewierowicz Wiktoria 1

8. Winiarska Liliana 1

Bytom - Szkoła Podstawowa nr 4 / opiekun: mgr Dominika Grudzień-Porwolik
1. Dziuba-Schull Sonia 1

2. Hok Barbara 1

3. Adamska Roxana 1

4. Ballenstedt Victoria 1

5. Widera Hanna 1

6. Gałęziowska Zuzanna 1

Bytom - Szkoła Podstawowa nr 46 / opiekun: mgr Aldona Grzybek
1. Julia Kubicka 1

2. Paulina Kurowska 1

3. Karolina Kowolik 1

4. Anna Habraszka 1

5. Dominika Janus 1

6. Marcin Samborowski 1

Bytom - Uniwersytet III Wieku / opiekun: mgr Aleksandra Herisz
1. Czubak Antonina 4

2. Maszczyszyn Helena 4

3. Wróblewska Krystyna 4

4. Oprzędek Ilona 4

5. Żywicka Hanna 4

Chorzów - NSP Niebieski Zakątek z oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi / opiekun: mgr Justyna Cyrus-Krzyszczyk
1. Fabian Ciemienga 1

2. Oscar Klaszczyk 1

3. Kacper Krysiak 1

Chorzów - NSP Niebieski Zakątek z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi / opiekun: mgr Agnieszka Pielok-Opara
4. Ksawery Kaczmarczyk 1

5. Marcel Brzozka 1

Chorzów - Szkoła Podstawowa nr 2 / opiekun: mgr Agnieszka Zieleźny-Operskalska
1. Alicja Łapot 1

2. Vanesa Maciążek 1

3. Zuzanna Jankowska 1

4. Ewa Kurek 1

5. Nicola Grochla 1

6. Hanna Rajca 2

Chorzów - Szkoła Podstawowa Nr 13 / opiekun: mgr Beata Jakubczyk
1. Dominik Herisz 1

2. Matylda Hałas 1

3. Katarzyna Popczyk 1

4. Maja Rabsztyn 1

5. Julia Semba 1

6. Wiktoria Fojcik 1

7. Tomasz Gołąbek 1

8. Łukasz Lip 1

9. Wiktoria Mucha 1

10. Zofia Nytra 1

11. Paulina Warzecka 1

12. Franciszek Grabowski 1

13. Emilia Dajtrowska 1

14. Paulina Malanda 1

15. Natalia Obsada 1

16. Oliver Pipiro 1

17. Aleksandra Jendrecka 1

18. Zuzanna Knosala 1

19. Daria Kobeliatska 1

20. Kacper Mikołajczyk 1

21. Ewa Niemiec 1

22. Aleksandra Niemiec 1

Chorzów - Szkoła Podstawowa nr 15 / opiekun: mgr Aleksandra Klyta
1. Blicharska Aleksandra 1

2. Szkaradek Zuzanna 1

3. Prudło Hanna 1

4. Skwarek Alicja 1

Chorzów - Szkoła Podstawowa nr 15 / opiekun: mgr Ewa Kawka
5. Płaszczymąka Hanna 1

6. Przegenza Maja 1

7. Poczopko Oliwia 1

Chorzów - Zespół Szkół Budowlanych / opiekun: mgr Aleksandra Wasik-Szopa
1. Kupska Sandra 2

Chorzów - Zespół Szkół Budowlanych / opiekun: Małgorzata Przysiewkowska
2. Muc Zofia 2

3. Paczena Magdalena 2

Chorzów - III Liceum Ogólnokształćące / opiekun: mgr Adam Lempa
1. Adam Lempa 4
2. Bogacka Julia 2

3. Czerniak Laura 2

4. Ćwięczek Natalia 2

5. Felisiak Karolina 2

6. Rutkowska Weronika 2

Katowice - Szkoła Podstawowa dla Chłopców Kuźnica / opiekun: mgr Zdzisław Wójcik
1. Mieszczanin Franciszek 1

2. Gieszczyk Wojciech 1

3. Derewecki Rafał 1

4. Solisz Leon 1

5. Solik Jakub 1

6. Pasieczny Filip 1

7. Nowak Karol 1

8. Stopka Piotr 1

9. Szromek Szymon 1

10. Jęczmyk Wojciech 1

Katowice - Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi / opiekun: mgr Marzena Kurek
1. Szewczyk Zuzanna (Lena) 1

2. Wieczorek Oliwia 1

3. Czech Wiktoria 1

4. Beczała Oliwia 1

5. Krzos Emilia 1

6. Wolny Aleksandra 1

7. Dolina Julia 1

8. Wróbel Wiktoria (Emilia) 1

9. Klisińska Kaja 1

10. Miłkowska Natalia 1

11. Dziembała Zuzanna 1

12. Honc Patrycja 1

13. Król Maciej 1

14. Jerchel Marcin 1

15. Holewa Julia 1

16. Steinberg Emilia 1

17. Pasierbińska Emilia 1

18. Szotowska Milena 1

19. Kaleniak Magdalena 1

20. Pietrzyła Alicja 1

21. Wojciechowska Maja 1

22. Solik Julia 1

23. Liszka Zofia 1

24. Piecuch Pola 1

25. Rajzer Vanessa 1

26. Kurek Zofia 1 [SP 19]

27. Witkowska Oliwia 1 [SP19]

Katowice - Szkoła Podstawowa nr 48 / opiekun: mgr Aleksandra Palenga-Gos
1. Ratajczak Miłosz

2. Tomczyk Oliwier

3. Fronk Emilia

4. Janecka Zuzanna

5. Kolenda Patrycja

6. Turek Maciej

7. Zielińska Kamila

8. Anton Maria

9. Urych Lena

10. Poterek Jessika

11. Hużor Natalia

Katowice - Szkoła Podstawowa nr 59 / opiekun: mgr Karolina Mikoda-Dzieża
1. Zwierzyńska Julia 1

2. Krząkała Laura 1

3. Odwaga Kinga 1

4. Knyżewska Agata 1

5. Konieczny-Sztwiertnia Barbara 1

6. Jeziorczak Maria 1

7. Frystacka Amelia 1

8. Pyra Mateusz 1

9. Kowalczyk Julia 1

10. Stopa Martyna 1

11. Musialak Alicja 1

12. Rusinek Pola 1

13. Fogel Lena 1

14. Świderek Marta 1

15. Kunc Nadia 1

16. Rosa Aleksandra 1

17. Kłotkowska Zofia 1

18. Szołtysek Wiktoria 1

19. Czubier Zuzanna 1

20. Sidorczuk Aleksandra 1

21. Zwierkowska Wiktoria 1

Katowice - Szkoła Podstawowa nr 66 / opiekun: Anna Bartoszewicz-Pietrasik
1. Panek Julia 1

2. Michalski Paweł 1

3. Kotecka Julia 1

4. Witt Inga 1

5. Twardoch Natalia 1
6. Wnęk Paulina 1
7. Duda Milena 1

8. Lisek Julia 1

9. Gotowiecka Karolina 1

10. Przybyłowicz Vanessa 1

11. Cieśla Małgorzata 1

12. Jama Zuzanna 1

13. Szyguła Barbara 1

14. Graca Hanna 1

Katowice - Zespół Szkół nr 2 / opiekun: mgr Aleksandra Palenga-Gos
1. Monika Buchalska 2

2. Ciepła Karolina 2

Katowice - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr1 / opiekun: mgr Beata Kawczyńska
1. Broda Wiktor 1

2. Fajkis Piotr (Grzegorz) 1

3. Kajda Aleksandra 1

4. Lange Bartosz 1

5. Luhautsou Barys 1

6. Zatorski Jakub 1

Katowice - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr1 / opiekun: mgr Agnieszka Tomaszkiewicz
1. Szardz Nikola

2. Zagórska Lena

3. Drzymała Jakub

4. Strzymczok Szymon

5. Weronika Syguła 1

Nowe Chechło - Szkoła Podstawowa / opiekun: mgr Agnieszka Nowicka
1. Konieczny Kacper 1

2. Mokry Wiktoria 1

3. Powolik Mikołaj 1

4. Steć Agata 1

5. Tobor Marta 1

6. Werner Paulina 1

7. Wiatrz Bartosz 1

8. Milena Janiak 1

9. Zarzycka Wiktoria 1

10. Sawińska Jessica 1

Ornontowice - SP 17 / opiekun: mgr Monika Taistra-Łyko
1. Filipczyk Paulina 1

2. Kułaga Dominika 1

3. Kruszecka Emilia 1

4. Misztal Zofia 1

5. Zapałka Jagoda 1

Ruda Śląska - Zespół Szkół nr 6 / opiekun: mgr Adrian Gałązka
1. Adrian Gałązka 4

2. Bronisława Badaj 4

3. Krzysztof Knapik 2

4. Oskar Ogorzelski 2

5. Szymon Mizgalski 2

6. Agnieszka Łyczko 2

7. Patryk Kulbiński 2

8. Eryk Łapucha 2

Siemianowice Śląskie - Pracownia Plastyczna OKIENKO SCK / opiekun: mgr Dorota Micior-Gajewska
1. Kita Jagoda 1

2. Brocka Dominika 1

Siemianowice Śląskie - Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi / opiekun: mgr Agnieszka Dyla
1. Lena Grabowy 1

2. Dominik Bajerski 2

3. Julia Janocha 2

4. Filip Surowiec 2

5. Gandziorowska Katarzyna 2

6. Kocur Igor 2

7. Natalia Nenow 2

8. Jagoda Stera 2

9. Jakub Kledzik 2

10. Nadia Surowiec 1

11. Lena Kasparek 1

12. Paulina Przebindowska 1

13. Stefan Sowa 1

14. Zuzanna Kołodziej 1

15. Paulina Laskowska 1

Sosnowiec - Sosnowieckie Centrum Sztuki - Zamek Sielecki / opiekun: mgr Monika Pawlas-Polańska
1. Marceline Pałka 4

2. Beata Puchała 4

3. Roksana Polańska 1

Sosnowiec - Sosnowieckie Centrum Sztuki - Zamek Sielecki / opiekun: mgr Adrianna Pionka
1. Masłoń Paulina 1

2. Śledzikowska Maja 1

3. Shehzad Oliwia 1

4. Woźniak Aurelia 1

5. Jedynak Nina 1

6. Hanna Radomska 2

Świętochłowice - Młodzieżowy Dom Kultury / opiekun: mgr Joanna Szewczyk
1. Cichoń Katarzyna 2

2. Kubanek Klaudia 2