Wyniki

Mamy już wyniki!!!

10 października 2023 odbyło się posiedzenie jury XVIII Pikniku Malarskiego Sielskie Klimaty w składzie:

dr hab. Piotr Kossakowski – ASP KATOWICE – przewodniczący jury
Paulina Cius-Górska – Dyrektor Muzeum Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie
dr Krzysztof Rzeźniczek – ASP KATOWICE

przyznało następujące nagrody:

kategoria I – do 14 lat

I miejsce

Mateusz Szybała – SP 2 Bytom

II miejsce

Oliwia Wesołowska – SP 20 Siemianowice Śl.

III miejsce

Zuzia Ciupka – Pracownia OKIENKO SCK
Gabriela Jasińska – SP48 Katowice

wyróżnienia:

  1. Milena Cogiel – SP 38 Chorzów
  2. Karolina Hornik – SP dla dziewcząt PŁOMIEŃ Katowice
  3. Nela Barańska – SP dla dziewcząt PŁOMIEŃ Katowice
  4. Borys Jabłeka – SP 21 Katowice
  5. Julia Wolny – SP 38 Chorzów
  6. Dominika Otręba – SP 38 Chorzów
  7. Jakub Kozik – SP 3 Świętochłowice
  8. Maria Kornienko – SP 13 Chorzów
  9. Marcin Jerchel – SP 21 Katowice
  10. Anna Śliwa – Pracownia OKIENKO SCK
  11. Marcin Rendhin – SP 2 Bytom

 

kategoria II – do 20 lat

I miejsce

Julia Olszańska – SCS – Zamek Sielecki

II miejsce

Julia Flaga – III LO Chorzów

III miejsce

Łucja Opała – Chorzów zgłoszenie indywidualne

wyróżnienia:

  1. Marta Pawełek – MDK im. JORDANA Tarnowskie Góry
  2. Natalia Nowak – ZSB Chorzów
  3. Miłosz Kandora – I LO Chorzów
  4. Klara Przybyła – Świętochłowice zgłoszenie indywidualne
  5. Kamila Niesler – I LO Chorzów

 

kategoria III – szkoły artystyczne

I miejsce

Łucja Adamczyk – PLSP Katowice
Hanna Mzyk – PLSP Katowice

II miejsce

Alicja Piątek – PLSP Katowice
Anna Esneker – PLSP Katowice

III miejsce

Wiktoria Sarna – PLSP Katowice
Maciej Bryła – PLSP Katowice

wyróżnienia:

  1. Julia Drożyńska – LSP w ZSAP Tarnowskie Góry
  2. Kinga Sznajder – PLSP Katowice
  3. Aurelia Pawłowska – NLSP COSINUS Katowice
  4. Emilia Skrzypek – PLSP Katowice
  5. Amelia Harnik – PLSP Katowice
  6. Magdalena Jakieła – LSP ANIMATOR Gliwice
  7. Marta Pieczka – PLSP Katowice
  8. Oliwia Brzozowska – PLSP Katowice
  9. Izabela Hanke – PLSP Katowice
  10. Wiktoria Wojciechowska-Mazur – PLSP Katowice
  11. Zuzanna Gałańczuk – PLSP Katowice
  12. Kamila Dworaczek – LSP w ZSAP Tarnowskie Góry
  13. Natalia Kosakowska – PLSP Katowice
  14. Kamilia Zając – PLSP Katowice

 

kategoria IV OPEN

I miejsce

Julia Zwierzyńska – Chorzów

II miejsce

Andrzej Sodowski – Chorzów

III miejsce

Agnieszka Żbikowska-Kieszkiewicz – Pracownia Twórcza Kalos Choros Sosnowiec
Agata Solińska – Katowice

 

GRAND PRIX  XVIII Pikniku Malarskiego Sielskie Klimaty

  • Anna Bekman – SP 3 Świetochłowice
  • Renata Tymolewska – Tychy
  • Witold Żmudzki – PLSP Katowice

Do wystawy zakwalifikowało się 438 prac z 1150

Wszystkim GRATULUJEMY!

Zapraszamy na wystawę do Galerii Państwowego liceum Sztuk Plastycznych w Katowicach, ul. Ułańska 7A Katowice w godzinach pracy szkoły. Wystawa czynna od 16.10.2023 do 27.10.2023

Uroczyste wręczenie nagród 27.10.2023 o godzinie 12.00 Zapraszamy

Organizatorzy: Chorzowskie Centrum Kultury, Starochorzowski Dom Kultury, Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Katowicach, Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie”

Dziękujemy za współpracę