Uczestnicy wystawy 2023

GRAND PRIX:
 Anna Bekman, SP 3 Świętochłowice | op. mgr B. Rachel
 Renata Tymolewska, Tychy | zgłoszenie indywidualne
 Witold Żmudzki, PLSP Katowice | op. mgr Halina Tymusz
Kategoria Idzieci do lat 14
I NagrodaMateusz Szybała, SP 2 Bytom | op. mgr J. Born-Pilsyk, mgr M. Jerominek
II NagrodaOliwia Wesołowska, SP 20 Siemianowice Śl. | op. mgr A. Dyla, mgr I Janowska-Jelito
III NagrodaZuzanna Ciupka, Pracownia OKIENKO SCK | op. mgr D. Micior-Gajewska
III NagrodaGabriela Jasińska, SP48 Katowice | op. mgr  A. Palenga-Gos
WyróżnienieMarcin Rendhin, SP 2 Bytom | op. mgr J. Born-Pilsyk, mgr M. Jerominek
WyróżnienieMaria Kornienko, SP 13 Chorzów | op. mgr B. Jakubczyk
WyróżnienieDominika Otręba, SP 38 Chorzów | op. mgr M. Koszembar-Cogiel
WyróżnienieJulia Wolny, SP 38 Chorzów | op. mgr M. Koszembar-Cogiel
WyróżnienieBorys Jabłeka, SP 21 Katowice | op. mgr M. Kurek
WyróżnienieMarcin Jerchel, SP 21 Katowice | op. mgr M. Kurek
WyróżnienieMilena Cogiel, SP 38 Chorzów | op. mgr M. Koszembar-Cogiel
WyróżnienieKarolina Hornik, SP dla dziewcząt PŁOMIEŃ Katowice | op. mgr M. Jankowska, mgr M. Sontag
WyróżnienieNela Barańska, SP dla dziewcząt PŁOMIEŃ Katowice | op. mgr M. Jankowska, mgr M. Sontag
WyróżnienieAnna Śliwa, Pracownia OKIENKO SCK | op. mgr D. Micior-Gajewska
WyróżnienieJakub Kozik, SP 3 Świętochłowice | op. mgr B. Rachel
Kategoria IImłodzież szkolna od 15 lat
I NagrodaJulia Olszańska, SCS ZAMEK SIELECKI | op. mgr A. Pionka
II NagrodaJulia Flaga, III LO Chorzów | op. mgr A. Lempa
III NagrodaŁucja Opała, III LO Chorzów | op. mgr A. Lempa
WyróżnienieMiłosz Kandora, I LO Chorzów | op. mgr I. Czarnota
WyróżnienieKamila Niesler, I LO Chorzów | op. mgr I. Czarnota
WyróżnienieNatalia Nowak, ZSB Chorzów | op. mgr M. Przysiewkowska, mgr K. Golasz
WyróżnienieKlara Przybyła, III LO Chorzów | op. mgr A. Lempa
WyróżnienieMarta Pawełek, MDK Tarnowskie Góry | op. mgr M. Kurtz, mgr A. Cieszyńska
Kategoria IIIszkoły plastyczne
I NagrodaŁucja Adamczyk, PLSP Katowice | op. mgr A. Jurczyńska
I NagrodaHanna Mzyk, PLSP Katowice | op. dr P. Kossakowski
II NagrodaAlicja Piątek, PLSP Katowice | op. mgr H. Tymusz
II NagrodaAnna Esneker, PLSP Katowice | op. mgr H. Tymusz
III NagrodaWiktoria Sarna, PLSP Katowice | op. dr P. Kossakowski
III NagrodaMaciej Bryła, PLSP Katowice | op. mgr A. Tomiczek-Wołonciej
WyróżnienieJulia Drożyńska, ZSAP Tarnowskie Góry | op. mgr A. Lass, mgr E. Jaworska, mgr A. Osadnik
WyróżnienieKamila Dworaczek, ZSAP Tarnowskie Góry | op. mgr A. Lass, mgr E. Jaworska, mgr A. Osadnik
WyróżnienieMagdalena Jakieła, ANIMATOR Gliwice | op. mgr Sz. Stala, mgr D. Dużyńska, mgr K. Zachtej
WyróżnienieAurelia Pawłowska, NLSP COSINUS Katowice | op. mgr D. Hancharova
WyróżnienieOliwia Brzozowska, PLSP Katowice | op. dr P. Kossakowski
WyróżnienieLeon Gałańczuk, PLSP Katowice | op. dr P. Kossakowski
WyróżnienieAmelia Harnik, PLSP Katowice | op. mgr A. Jurczyńska
WyróżnienieIzabela Hanke, PLSP Katowice | op. dr P. Kossakowski
WyróżnienieNatalia Kosakowska, PLSP Katowice | op. dr P. Kossakowski
WyróżnienieMarta Pieczka, PLSP Katowice | op. mgr H. Tymusz
WyróżnienieEmilia Skrzypek, PLSP Katowice | op. mgr A. Jurczyńska
WyróżnienieKinga Sznajder, PLSP Katowice | op. mgr H. Tymusz
WyróżnienieWiktoria Wojciechowska-Mazur, PLSP Katowice | op. H. Tymusz
WyróżnienieKamilia Zając, PLSP Katowice | op. mgr A. Jurczyńska
Kategoria IVOPEN
I NagrodaJulia Zwierzyńska | Chorzów
II NagrodaAndrzej Sodowski | Chorzów
III NagrodaAgnieszka Żbikowska-Kieszkiewicz | Pracownia Twórcza Kalos Choros Sosnowiec
III NagrodaAgata Solińska | Katowice

Uczestnicy wystawy

SP 2 Bytom

Akarsh Mayoori 1 kategoria

Ferda Antoni 1 kategoria

Frankiewicz Jan 1 kategoria

Głaz Olivier 1 kategoria

Gurok Magdalena 1 kategoria

Ochman Bartosz 1 kategoria

Pogorzałek Joanna 1 kategoria

Rendhin Marcin 1 kategoria – wyr

Rubach Oliwer 1 kategoria

Schwarzer Alicja 1 kategoria

Szybała Mateusz 1 kategoria – 1 Nagroda

Tomaszewski Łukasz 1 kategoria

SP 44 Bytom

Biadacz Maja 1 kategoria

Budrewicz Agata 1 kategoria

Czupryńska Magdalena 1 kategoria

Gwoźdź Maja 1 kategoria

Katroshi Maja 1 kategoria

Majorek Anna 1 kategoria

Małodobry Marcelina 1 kategoria

Olszówka Wiktoria 1 kategoria

Pudełko Amelia 1 kategoria

Rogowska Karolina 1 kategoria

Samojlik Magdalena 1 kategoria

Słotoś Paulina 1 kategoria

Sieben Robert 1 kategoria

Student Emilia 1 kategoria

Trembaczowska Wiktoria 1 kategoria

Węgrzyn Maja 1 kategoria

SP 46 Bytom

Gmyrek Amelia 1 kategoria

Gniełka Emilia 1

Wacławczyk Wiktoria 1 kategoria

Wierzbicka Wiktoria 1 kategoria

SP 13 Chorzów

Czubak Ewa 1 kategoria

Danisch Julia 1 kategoria

Kornienko Maria 1 kategoria – wyr

Kurek Dominika 1 kategoria

Leśniak Wiktoria 1 kategoria

Matysik Emilia 1 kategoria

Mitiaieva  Sofiia 1 kategoria

Nowak Alicja 1 kategoria

Nowakowska Milena 1 kategoria

Seget Kaja 1 kategoria

Zając Paulina 1 kategoria

Zięba Julia 1 kategoria

Żurkowski Maksymilian 1 kategoria

SP 15 Chorzów

Adamowicz Karina 1 kategoria

Jachna Oliwia 1 kategoria

Margos Zofia 1 kategoria

Michna Milena 1 kategoria

Pandel Paulina 1 kategoria

Poczopko Kinga 1 kategoria

Przybył Hanna 1 kategoria

Węglorz Tola 1 kategoria

SP 32 Chorzów

Marchewka Zuzanna 1 kategoria

Rębacz Anna 1 kategoria

SP 38 Chorzów

Chudy Amelia 1 kategoria

Cogiel Milena 1 kategoria – wyr

Kokot Zuzanna 1 kategoria

Opołka Paulina 1 kategoria

Otręba Dominika 1 kategoria – wyr

Wolny Julia 1 kategoria – wyr

ZSB Chorzów

Nowak Natalia 2 kategoria – wyr

Obstoj Nikola 2 kategoria

Pasieka Natalia 2 kategoria

Pietroniec Łucja 2 kategoria

I LO Chorzów

Frey Emilia 2 kategoria

Gałęziowska Zuzanna 2 kategoria

Hamot Jessika 2

Kandora Miłosz 2 kategoria – wyr

Nenow Natalia 2 kategoria

Niesler Kamila 2 kategoria – wyr

Szmagała Zuzanna 2 kategoria

III LO Chorzów

Felisiak Karolina 2 kategoria

Flaga Julia 2 kategoria – 2 Nagroda

Niemiec Ewa 2 kategoria

Opała Łucja 2 kategoria – 3 Nagroda

Pastuszka Vanessa 2 kategoria

Przybyła Klara 2 kategoria – wyr

Targowska Anna 1 kategoria

Wąsiak Agata 2 kategoria

DPS Chorzów

Kajkowski Adam 4 kategoria

Murawska Ewa 4 kategoria

MDK Chorzów

Domańska Milena 1 kategoria

Glogasa Maria 1 kategoria

Guck Alicja 1 kategoria

Kowalczyk Zofia 1 kategoria

Nowak Karolina 1 kategoria

Owczarska Paulina 1 kategoria

Putria Anna 1 kategoria

Safonowa Inna 1 kategoria

Trybuś Marcelina 1 kategoria

Włodarz Miłosz 1 kategoria

SP dla Chłopców Kuźnica Katowice

Gejsler Dominik 1 kategoria

Glinka Marek 1 kategoria

Kacperski Filip 1 kategoria

Pernal Andrzej 1 kategoria

Prymus Franciszek 1 kategoria

Wieczorek Michał 1 kategoria

SP dla Dziewcząt Płomień Katowice

Acedańska Agata 1 kategoria

Barańska Nela 1 kategoria – wyr

Chrostek Łucja 1 kategoria

Delawska Hanna 1 kategoria

Hornik Karolina 1 kategoria – wyr

Jankowska Maria 1 kategoria

Morcinek Antonina 1 kategoria

Soroka Julia 1 kategoria

SP 21 Katowice

Buczyńska Maja 1 kategoria

Cichoń Aleksandra 1 kategoria

Dolina Maja 1 kategoria

Jabłeka Borys 1 kategoria – wyr

Janko Krystyna 1 kategoria

Jerchel Marcin 1 kategoria – wyr

Kajosz Lena 1 kategoria

Konieczny Agata 1 kategoria

Korek Emilia 1 kategoria

Krawczyk Zuzanna 1 kategoria

Król Maciej 1 kategoria

Liszka Zofia 1 kategoria

Nowak Kinga 1 kategoria

Połap Antonina 1 kategoria

Śmiech Wiktoria 1 kategoria

Wieczorek Martyna 1 kategoria

Wróbel Wiktoria 1 kategoria

Żogała Wiktoria 1 kategoria

SP 29 Katowice

Kasprowska Matylda 1 kategoria

Marciński Konrad 1 kategoria

Szczypka Maja 1 kategoria

Wilczek Oliwia 1 kategoria

Zając Emilia 1 kategoria

SP 48 Katowice

Bablok Wiktoria 1 kategoria

Broda Jagoda 1 kategoria

Dannek Franciszek 1 kategoria

Dannyk Mariia 1 kategoria

Dubil Mateusz 1 kategoria

Huzior Natalia 1 kategoria

Idasz Matylda 1 kategoria

Janecka Zuzanna 1 kategoria

Jasińska Gabriela 1 kategoria – 3 Nagroda

Jabłoński Ksawery 1 kategoria

Kołodziej Joanna 1 kategoria

Kospyrda Patrycja 1 kategoria

Krysta Lena 1 kategoria

Lenińska Wiktoria 1 kategoria

Morozowa Milana 1 kategoria

Napieracz Magdalena 1 kategoria

Orłowski Bartosz 1 kategoria

Poterek Michalina 1 kategoria

Przewoźny Martyna 1 kategoria

Rychcik Paweł 1 kategoria

Serwata Nadia 1 kategoria

Siwy Alicja 1 kategoria

Słomka Antonina 1 kategoria

Szefer Alicja 1 kategoria

SP 53 Katowice

Czerwińska Emilia 1 kategoria

Hałasa Eryka 1 kategoria

Kurczabińska Julia 1 kategoria

Tomanik Kinga 1 kategoria

Tuszyńska Lena 1 kategoria

SP 59 Katowice

Cichecka Łucja 1 kategoria

Dębska Milena 1 kategoria

Fidzik Matylda 1 kategoria

Huzhva Iryna 1 kategoria

Kincel Hanna 1 kategoria

Matusek Hanna 1 kategoria

Michnik Marzena 1 kategoria

Rzepa Łucja 1 kategoria

Sidorczuk Aleksandra 1 kategoria

Stopa Martyna 1 kategoria

Święs Julia 1 kategoria

Wieczorek Alicja 1 kategoria

SP 66 Katowice

Kotecka Julia 1 kategoria

ZS 2 Katowice

Niziołek Oliwia 2 kategoria

Urban Karina 2 kategoria

ZS 3 Katowice

Żogała Emilia 2 kategoria

ZS-P Ornontowice

Baron Karolina 1 kategoria

Ćwięk Alicja 1 kategoria

Filipczyk Paulina 1 kategoria

Małek Magdalena 1 kategoria

SP 8 Siemianowice Śl.

Gamza Dominika 1 kategoria

Malinowska Lena 1 kategoria

Mohr Milagros 1 kategoria

Wieczerniak Piotr 1 kategoria

SP 13 Siemianowice Śl.

Domagała Małgorzata 1 kategoria

Kucia Agata 1 kategoria

SP 20 Siemianowice Śl.

Bawer Anna 1 kategoria

Falkus Kaja 1 kategoria

Grabowy Lena 1 kategoria

Ostrowski Leon 1 kategoria

Paciorek Maria 1 kategoria

Przewoźniak Wiktoria 1 kategoria

Wesołowska Oliwia 1 kategoria – 2 Nagroda

MDK Siemianowice Śl.

Adam Zuzanna 1 kategoria

Arabas Natalia 1 kategoria

Bratek Emilia 1 kategoria

Brysz Maja 1 kategoria

Buczek Emilia 1 kategoria

Grochulska Kinga 1 kategoria

Mogyina Sofia 1 kategoria

Siwakowska Maja 1 kategoria

PP „Okienko” Siemianowice Śl.

Adydan Wojciech 1 kategoria

Ciupka Zuzanna 1 kategoria – 3 Nagroda

Czechowska Wiktoria 1 kategoria

Powęzka Zofia 1 kategoria

Śliwa Anna 1 kategoria – wyr

MP 8 Świętochłowice

Pluta Cezary 1 kategoria

Ryszka Dorian 1 kategoria

SP 1 Świętochłowice

Bacior Olga 1 kategoria

Pawłowska Agnieszka 1 kategoria

Zaenger-Wrotny Inga 1 kategoria

SP 3 Świętochłowice

Bekman Anna 1 kategoria – GP

Ciempiel Natalia 1 kategoria

Fałkiewicz Weronika 1 kategoria

Kozik Jakub 1 kategoria – wyr

Langer Julia 1 kategoria

Leśny Zofia 1 kategoria

Machnacz Anna 1 kategoria

Masoń Tobiasz 1 kategoria

Stalka Natalia 1 kategoria

Stencel Lena 1 kategoria

Taubic Milena 1 kategoria

Węglarczyk Beniamin 1 kategoria

SP 5 Świętochłowice

Doliszniak Michalina 1 kategoria

Kępa Nicola 1 kategoria

Kielar Amelia 1 kategoria

Kowalczyk Hanna 1 kategoria

Pawlyta Roksana 1 kategoria

Rusek Maja 1 kategoria

Salamon Emilia 1 kategoria

Żogała Marta 1 kategoria

MDK Świętochłowice

Bańkowska Emilia 1 kategoria

Cieplewicz Nadia 1 kategoria

Pielok Marta 1 kategoria

Pietrzykowska Katarzyna 1 kategoria

Pośpiech Natalia 1 kategoria

PTw Calos Choros | Sosnowiec

Dudziak-Sopot Marzena 4 kategoria

Łojek Małgorzata 4 kategoria

Wiśniewska Agata 4 kategoria

Zamek Sielecki | Sosnowiec

Gołosz Krystyna 1 kategoria

Jacyszyn Anna 1 kategoria

Masłoń Paulina 2 kategoria

Olszańska Julia 2 kategoria – 1 Nagroda

Pionka Oliwia 1 kategoria

Szparadzińska-Mróz Lara 1 kategoria

Śledzikowska Maja 2 kategoria

Wieczorkowska Natalia 2 kategoria

Woźniak Aurelia 2 kategoria

Żbikowska-Kieszkiewicz Agnieszka 4 kategoria – 3 Nagroda

MDK | Tychy

Hejduk Eliza 1 kategoria

Kruszakin Antonina 1 kategoria

Oślislok Milena 1 kategoria

PMDK | Tarnowskie Góry

Jonak Laura 2 kategoria

Paduch Julianna 2 kategoria

Pawełek Marta 2 kategoria – wyr

Sędek Maja 2 kategoria

Tomaszewska Julia 2 kategoria

zgłoszenia indywidualne

Cembrzyńska Ewelina 4 kategoria

Gładyk Paulina 2 kategoria

Grel Barbara

Zwierzyńska Julia 4 kategoria – 1 Nagroda

Lempa Adam 4 kategoria

Opała Łucja 2 kategoria – 3 Nagroda

Przybyła Klara 2 kategoria – wyr

Sitkowska Nikola 1 kategoria

Sodowski Andrzej 4 kategoria – 2 Nagroda

Solińska Agata 4 kategoria – 3 Nagroda

Tymolewska Renata 4 kategoria – GP

Zaremba Barbara 4 kategoria

szkoły plastyczne

Gliwice | LSP animator

Bodziony Lidia 3 kategoria

Bożętka Weronika 3 kategoria

Bulczyńska Alicja 3 kategoria

Cebula Aleksandra 3 kategoria

Dąbrowska Zuzanna 3 kategoria

Drabiuk Aurelia 3 kategoria

Falborska Aleksandra 3 kategoria

Franiczek Stanisłąw 3 kategoria

Jakieła Magda 3 kategoria – wyr

Kalla Anna 3 kategoria

Kierycz Maria 3 kategoria

Kostiukova Yuliia 3 kategoria

Kosierkiewicz Aleksandra 3 kategoria

Kowalewska Maja 3 kategoria

Krupa Zofia 3 kategoria

Levchenko Yaryna 3 kategoria

Litwin Aleksandra 3 kategoria

Majewska Julia 3 kategoria

Malcherczyk Michał 3 kategoria

Miśkiewicz Kira 3 kategoria

Nowara Anna 3 kategoria

Nudha Gabriel 3 kategoria

Pietrowska Iwona 3 kategoria

Raseina Liya 3 kategoria

Razinkova Dominika 3 kategoria

Skowrońska Natalia 3 kategoria

Skórzak Pola 3 kategoria

Stachowicz Alicja 3 kategoria

SzpruchMilena 3 kategoria

Waśkiewicz Marta 3 kategoria

Wojdak Magdalena 3 kategoria

Wrońska Milena 3 kategoria

Zienkowicz Zofia 3 kategoria

Żukowska Natalia 3 kategoria

Katowice | NLSP cosinus

Pawłowska Aurelia 3 kategoria – wyr

Katowice | PLSP

Adamczyk Łucja 3 kategoria – 1 Nagroda

Antoshchenko Varvara 3 kategoria

Banaś Martyna 3 kategoria

Bandoła Natalia 3 kategoria

Batko Hanna 3 kategoria

Błońska Krystyna 3 kategoria

Borys Weronika 3 kategoria

Brol Emilia 3 kategoria

Bryła Maciej 3 kategoria – 3 Nagroda

Brzozowska Oliwia 3 kategoria – wyr

Cichy Aleksandra 3 kategoria

Czerwiński Jakub 3 kategoria

Domagalska Liliana 3 kategoria

Esnekier Anna 3 kategoria – 2 Nagroda

Fabianowska Marta 3 kategoria

Friemel Emilia 3 kategoria

Gajek Nadia 3 kategoria

Gałańczuk Leon 3 kategoria – wyr

Ginalska Maria 3 kategoria

Głogowski Jakub 3 kategoria

Gondek Apolonia 3 kategoria

Górska Magdalena 3 kategoria

Grabarczyk Zuzanna 3 kategoria

Graca Hanna 3 kategoria

Hanke Izabela 3 kategoria – wyr

Harnik Amelia 3 kategoria – wyr

Hernas Izabela 3 kategoria

Hrynishak Natalia 3 kategoria

Lymar Alisa 3 kategoria

Ilnicki Paweł 3 kategoria

Jabłońska Zuzanna 3 kategoria

Jasicka Nadia 3 kategoria

Jendrusiewicz Małgorzata 3 kategoria

Kaczmarska Zuzanna 3 kategoria

Klimek Julia 3 kategoria

Kudełka Szymon 3 kategoria

Kudyniuk Antoni 3 kategoria

Lachowska Maja 3 kategoria

Kita Jagoda 3 kategoria

Kobel Piotr 3 kategoria

Kopeć Lena 3 kategoria

Kosakowska Natalia 3 kategoria – wyr

Kotarska Laura 3 kategoria

Kowalewska Daria 3 kategoria

Kroczek Anna 3 kategoria

Kubiniok Emilia 3 kategoria

Kwaśniewicz Elżbieta 3 kategoria

Labanava Sofia 3 kategoria

Lichoń Michalina 3 kategoria

Mader Zuzanna 3 kategoria

Majcher Zuzanna 3 kategoria

Malarek Jakub 3 kategoria

Mazurek Oliwia 3 kategoria

Mądrala Alicja 3 kategoria

Michalska Nadia 3 kategoria

Mikołajczak Wiktoria 3 kategoria

Mikulska Katarzyna 3 kategoria

Moj Magdalena 3 kategoria

Motyka Michalina 3 kategoria

Mrukwa Aleksandra 3 kategoria

Mucha Zuzanna 3 kategoria

Musiał Karolina 3 kategoria

Mzyk Hanna 3 kategoria – 1 Nagroda

Nalepka Natalia 3 kategoria

Nowak Paweł 3 kategoria

Owczarek Martyna 3 kategoria

Pecheneva Angelina 3 kategoria

Pelc Weronika 3 kategoria

Piątek Alicja 3 kategoria – 2 Nagroda

Pieczka Marta 3 kategoria – wyr

Piskorz Julia 3 kategoria

Plichta Natasza 3 kategoria

Próba Amelia 3 kategoria

Rakowska Julia 3 kategoria

Rendchen Alicja 3 kategoria

Rudy Lena 3 kategoria

Rydel Marcin 3 kategoria

Rzeszotarska Dominika 3 kategoria

Sarna Wiktoria 3 kategoria – 3 Nagroda

Sinianski Nikita 3 kategoria

Skorupka Milena 3 kategoria

Skrzypek Emila 3 kategoria – wyr

Smyl Alicja 3 kategoria

Staszewska Lidia 3 kategoria

Susło Maria 3 kategoria

Szczęśniak Kinga 3 kategoria

Szczygieł Katarzyna 3 kategoria

Sznajder Kinga 3 kategoria – wyr

Szuba Filip 3 kategoria

Tomaszkiewicz Liliana 3 kategoria

Trzyna Julia 3 kategoria

Trojanowska Zuzanna 3 kategoria

Turek Nikola 3 kategoria

Uryga Liwia 3 kategoria

UszyńskaZuzanna 3 kategoria

Waloń Emilia 3 kategoria

Warwas Alicja 3 kategoria

Węgiel Dominik 3 kategoria

Witkowska Weronika 3 kategoria

Wojciechowska-Mazur Wiktoria 3 kategoria – wyr

Voitovych Vlada 3 kategoria

Yan Yerkovich 3 kategoria

Zając Kamila 3 kategoria – wyr

Zygmunt Antonina 3 kategoria

Złamańczyk Roksana 3 kategoria

Związek Zuzanna 3 kategoria

Żmudzki Witold 3 kategoria – GP

Żywczak Wiktoria 3 kategoria

Tarnowskie Góry | ZSA-P

Dobrzański Marcel 3 kategoria

Dworaczek Kamila 3 kategoria – wyr

Drożyńska Julia 3 kategoria – wyr

Dyszy Emilia 3 kategoria

Korusiewicz Kaja 3 kategoria

Kowalski Filip 3 kategoria

Matejczyk Paulina 3 kategoria

Parzniowska Natalia 3 kategoria

Prządka Dominika 3 kategoria

Wernik Julia 3 kategoria

Zawada Martyna 3 kategoria

Boncol Maria 3 kategoria

Misz Barbara 3 kategoria

Pogrzeba Emilia 3 kategoria

Rolska Alicja 3 kategoria

Tychy | NLSP

Brożyńska Nadia 3 kategoria

Fronczek Nina 3 kategoria

Przewoźnik Paulina 3 kategoria

Stępień Julia 3 kategoria

Techmańska Małgorzata 3 kategoria

Tolbas Mariia 3 kategoria

ZS 18 Zabrze | LSP

Bubała Zuzanna 3 kategoria

Jędrzejczyk Paulina 3 kategoria

Kostępski Michał 3 kategoria

Król Karolina 3 kategoria

Kruszecka Emilia 3 kategoria

Lamik Amelia 3 kategoria

Noska Marta 3 kategoria

Prachnio Emilia 3 kategoria

Szulik Zofia 3 kategoria

Wilczek Sonia 3 kategoria

Wróbel Julia 3 kategoria

Boczek Wiktor 3 kategoria

Dudek Oliwier 3 kategoria

Złocińska Róża 3 kategoria