Poniżej znajduje się lista uczestników pikniku malarskiego "Sielskie Klimaty 2017", których prace zakwalifikowały się na wystawę. Lista jest cały czas aktualizowana w związku dużą ilością uczestników pikniku i prac, które zawisły na wystawie.

Nie widzisz na niej swojego nazwiska - możliwe, że jeszcze się pojawi.

Uczestnicy zgłoszeni przez szkoły/domy kultury itp.

lp. uczestnik kategoria szkoła

Bielsko-Biała

1 Adrianna Skowron 4 Zespół Szkół Plastycznych w Bielsku-Białej
2 Gaja Szonowska 4 Zespół Szkół Plastycznych w Bielsku-Białej
3 Izabela Stroka 4 Zespół Szkół Plastycznych w Bielsku-Białej
4 Justyna Knapek 4 Zespół Szkół Plastycznych w Bielsku-Białej
5 Liliana Głąbek 3 Zespół Szkół Plastycznych w Bielsku-Białej
6 Martyna Szlachta 4 Zespół Szkół Plastycznych w Bielsku-Białej
7 Natalia Mędrzak 3 Zespół Szkół Plastycznych w Bielsku-Białej
8 Nina Sikorska 4 Zespół Szkół Plastycznych w Bielsku-Białej
9 Paulina Tyła 4 Zespół Szkół Plastycznych w Bielsku-Białej
10 Zuzanna Wajda 4 Zespół Szkół Plastycznych w Bielsku-Białej

Bytom

11 Aleksandra Leszek 2 Gimnazjum nr 6
12 Julia Wojciekowska 1 Gimnazjum nr 6
13 Gacka Aleksandra 2 Szkoła Podstawowa nr 2
14 Gadzińska Gabriela 1 Szkoła Podstawowa nr 2
15 Głodkowska Paulina 2 Szkoła Podstawowa nr 2
16 Krzyszczyk Beata 1 Szkoła Podstawowa nr 2
17 Maja Jakóbczak 2 Szkoła Podstawowa nr 2
18 Materla Anna 1 Szkoła Podstawowa nr 2
19 Mrozicki Adam 2 Szkoła Podstawowa nr 2
20 Olek Martyna 1 Szkoła Podstawowa nr 2
21 Sorychta Aleksandra 2 Szkoła Podstawowa nr 2
22 Waliszewska Sylwia 1 Szkoła Podstawowa nr 2
23 Żołyński Szymon 2 Szkoła Podstawowa nr 2
24 Amelia Saletra 1 Szkoła Podstawowa nr 27 z oddziałami dawnego Gimnazjum nr 9
25 Bartosz Urban 1 Szkoła Podstawowa nr 27 z oddziałami dawnego Gimnazjum nr 9
26 Kinga Rokosz 2 Szkoła Podstawowa nr 27 z oddziałami dawnego Gimnazjum nr 9
27 Natalia Matusik 1 Szkoła Podstawowa nr 27 z oddziałami dawnego Gimnazjum nr 9
28 Paulina Matyjas 1 Szkoła Podstawowa nr 27 z oddziałami dawnego Gimnazjum nr 9
29 Wiktoria Knop 2 Szkoła Podstawowa nr 27 z oddziałami dawnego Gimnazjum nr 9
30 Anszczak Emilia 1 Szkoła Podstawowa nr 28 im. Królowej Jadwigi
31 Skierczyński Bartosz 1 Szkoła Podstawowa nr 28 im. Królowej Jadwigi
32 Sokołowska Patrycja 1 Szkoła Podstawowa nr 28 im. Królowej Jadwigi
33 Zielonka Martyna 1 Szkoła Podstawowa nr 28 im. Królowej Jadwigi
34 Bogzek Małgorzata 1 Szkoła podstawowa nr 4
35 Katarzyna Bojakowska 1 Szkoła podstawowa nr 4
36 Maja Rogalska 1 Szkoła podstawowa nr 4
37 Zuzanna Lorek 1 Szkoła podstawowa nr 4
38 Gomuła Marta 1 Szkoła Podstawowa nr 44 im. UNICEF
39 Hanert Weronika 1 Szkoła Podstawowa nr 44 im. UNICEF
40 Miedza Martyna 1 Szkoła Podstawowa nr 44 im. UNICEF
41 Naróg Martyna 1 Szkoła Podstawowa nr 44 im. UNICEF
42 Pawińska Magda 1 Szkoła Podstawowa nr 44 im. UNICEF
43 Szmaja Oliwia 1 Szkoła Podstawowa nr 44 im. UNICEF
44 Wysniolek Oskar 1 Szkoła Podstawowa nr 44 im. UNICEF
45 Czechowicz Aleksandra 2 Szkoła Podstawowa nr 45 z oddziałami gimnazjalnymi
46 Dragon Karolina 2 Szkoła Podstawowa nr 45 z oddziałami gimnazjalnymi
47 Gajda Marta 2 Szkoła Podstawowa nr 45 z oddziałami gimnazjalnymi
48 Kośmider Weronika 2 Szkoła Podstawowa nr 45 z oddziałami gimnazjalnymi
49 Matyja Vanessa 2 Szkoła Podstawowa nr 45 z oddziałami gimnazjalnymi
50 Niżnik Zuzanna 2 Szkoła Podstawowa nr 45 z oddziałami gimnazjalnymi
51 Nowicz Natalia 2 Szkoła Podstawowa nr 45 z oddziałami gimnazjalnymi
52 Olesiński Michał 2 Szkoła Podstawowa nr 45 z oddziałami gimnazjalnymi
53 Pandel Patryk 2 Szkoła Podstawowa nr 45 z oddziałami gimnazjalnymi
54 Plesiński Michał 2 Szkoła Podstawowa nr 45 z oddziałami gimnazjalnymi
55 Wissbo Katarzyna 2 Szkoła Podstawowa nr 45 z oddziałami gimnazjalnymi
56 Łuczak Magdalena 2 Szkoła Podstawowa nr 45 z oddziałami gimnazjalnymi
57 Hatlapa Dominik 1 Szkoła Podstawowa nr 47 z oddziałami gimnazjalnymi

Chorzów

58 Cieślar Paweł 5 Dom Pomocy Społecznej REPUBLIKA
59 Kajkowski Stanisław 5 Dom Pomocy Społecznej REPUBLIKA
60 Murawska Ewa 5 Dom Pomocy Społecznej REPUBLIKA
61 Myszor Józef 5 Dom Pomocy Społecznej REPUBLIKA
62 Śliwa Barbara 5 Dom Pomocy Społecznej REPUBLIKA
63 Ćwięczek Paulina 2 III LO im. S. Batorego w Chorzowie
64 Grzesik Alicja 2 III LO im. S. Batorego w Chorzowie
65 Magdalena Zbączyniak 2 III LO im. S. Batorego w Chorzowie
66 Maja Uliniarz 2 III LO im. S. Batorego w Chorzowie
67 Natalia Stokłosa 2 III LO im. S. Batorego w Chorzowie
68 Witaszczyk Zofia 2 III LO im. S. Batorego w Chorzowie
69 Grzesiak Wiktoria 2 Młodzieżowy dom kultury
70 Harstein Małgorzata 1 Młodzieżowy dom kultury
71 Jarek Julia 2 Młodzieżowy dom kultury
72 Królak Jagoda 2 Młodzieżowy dom kultury
73 Krzysińska Natalia 1 Młodzieżowy dom kultury
74 Szolc Magdalena 1 Młodzieżowy dom kultury
75 Aleksandra Klyta 1 Szkoła Podstawowa 13
76 Dominika Świerad 1 Szkoła Podstawowa 13
77 Magdalena Hoba 1 Szkoła Podstawowa 13
78 Natalia Kuźniacka 1 Szkoła Podstawowa 13
79 Oliwia Chodzidło 1 Szkoła Podstawowa 13
80 Tatiana Kowalska 1 Szkoła Podstawowa 13
81 Zuzanna Adler 1 Szkoła Podstawowa 13
82 Ból Emilia 2 Szkoła podstawowa nr 10
83 Iskra Patrycja 2 Szkoła podstawowa nr 10
84 Orawska Julia 1 Szkoła podstawowa nr 10
85 Rutkowska Michalina 2 Szkoła podstawowa nr 10
86 Zimnol Bianka 1 Szkoła podstawowa nr 10
87 Alicja Operskalska 1 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Chorzowie
88 Konstancja Nawrat 1 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Chorzowie
89 Napieraj Aneta 1 Szkoła Podstawowa nr 21 im. Gerarda Cieślika w Chorzowie
90 Piegza Oliwia 1 Szkoła Podstawowa nr 21 im. Gerarda Cieślika w Chorzowie
91 Spyra Oliwia 1 Szkoła Podstawowa nr 21 im. Gerarda Cieślika w Chorzowie
92 Kocur Wiktoria 1 Szkoła Podstawowa nr 24
93 Majcherek Oliwia 1 Szkoła Podstawowa nr 24
94 Alicja Wawrzyniuk 1 Szkoła Podstawowa nr 37 w Chorzowie
95 Debudaj Maria 1 Szkoła Podstawowa nr 37 w Chorzowie
96 Martyna Papiernik 1 Szkoła Podstawowa nr 37 w Chorzowie
97 Mierzwa Karolina 1 Szkoła Podstawowa nr 37 w Chorzowie
98 Niechwiadowicz Amelia 1 Szkoła Podstawowa nr 37 w Chorzowie
99 Vanessa Pastuszka 1 Szkoła Podstawowa nr 37 w Chorzowie
100 Wanot Wojciech 1 Szkoła Podstawowa nr 37 w Chorzowie
101 Keisn Patrycja 2 Szkoła Podstawowa nr 5
102 Jarosz Paulina 2 Zespół Szkół Budowlanych w Chorzowie

Gliwice

103 Chlond Helena 3 Liceum Plastyczne w Gliwicach
104 Chmielarz Tatiana 3 Liceum Plastyczne w Gliwicach
105 Chołuj Zofia 3 Liceum Plastyczne w Gliwicach
106 Czaja Aleksandra 4 Liceum Plastyczne w Gliwicach
107 Kluczniok Kinga 3 Liceum Plastyczne w Gliwicach
108 Kosmal Joanna 4 Liceum Plastyczne w Gliwicach
109 Peplińska Julia 3 Liceum Plastyczne w Gliwicach
110 Wolak Natalia 4 Liceum Plastyczne w Gliwicach
111 Osiecka Katarzyna 4 Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych
112 Wlach Natalia 4 Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych

Jaworzno

113 Faruga Julia 1 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Kochanowskiego
114 Lazur Wiktoria 1 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Kochanowskiego
115 Mróz Maja 1 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Kochanowskiego
116 Patucha Milena 1 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Kochanowskiego
117 Sitarz Kacper 1 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Kochanowskiego
118 Sówka Oliwia 1 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Kochanowskiego
119 Załęska Aniela 1 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Kochanowskiego

Katowice

120 Mateusz Worek 2 Gimnazjum nr 9
121 Wiktoria Rudawska 2 Gimnazjum nr 9
122 Aleksandra Bratek 1 Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi
123 Alicja Syrek 1 Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi
124 Hanna Komraus 1 Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi
125 Julia Dusza 1 Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi
126 Kornelia Sandura 1 Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi
127 Maja Cioska 1 Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi
128 Marek Urbańczyk 1 Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi
129 Maria Ciesielska 1 Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi
130 Michalina Szyndzielarz 1 Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi
131 Weronika Kurczok 1 Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi
132 Zuzanna Ptaszny 1 Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi
133 Agnieszka Lipa 1 Szkoła Podstawowa nr 45 w Katowicach
134 Kamil Sikora 1 Szkoła Podstawowa nr 45 w Katowicach
135 Milena Opołczyńska 1 Szkoła Podstawowa nr 45 w Katowicach
136 Natalia Żak 1 Szkoła Podstawowa nr 45 w Katowicach
137 Oliwia Jurkowska 1 Szkoła Podstawowa nr 45 w Katowicach
138 Pamela Lindner 1 Szkoła Podstawowa nr 45 w Katowicach
139 Sara Langer 1 Szkoła Podstawowa nr 45 w Katowicach
140 Wiktoria Bąk 1 Szkoła Podstawowa nr 45 w Katowicach
141 Ceglarski Piotr 1 Szkoła Podstawowa nr 59
142 Dziuba Laura 1 Szkoła Podstawowa nr 59
143 Filipowicz Antonina 1 Szkoła Podstawowa nr 59
144 Kruczak Kamila 2 Szkoła Podstawowa nr 59
145 Mich Laura 1 Szkoła Podstawowa nr 59
146 Skawiński Dominik 1 Szkoła Podstawowa nr 59
147 Korchowiec Magdalena 1 Szkoła Podstawowa nr 66
148 Piłat Wiktoria 1 Szkoła Podstawowa nr 66
149 Pyrzyk Julia 1 Szkoła Podstawowa nr 66
150 Tarnowski Borys 1 Szkoła Podstawowa nr 66
151 KAROLINA SMYK 2 Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach
152 PAULINA PIOWCZYK 2 Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach
153 Bronakowski Józef 5 Warsztaty Terapii Zajęciowej w Katowicach Giszowcu
154 Strasz Elżbieta 5 Warsztaty Terapii Zajęciowej w Katowicach Giszowcu
155 Tabaczyńska Patrycja 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny dla Dzieci Niesłyszących i Słabo Słyszących w Katowicach
156 Doroniewicz Julia 1 Zespół Szkół Omega im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach
157 Kubica Zofia 1 Zespół Szkół Omega im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach
158 Mazurkiewicz Karolina 1 Zespół Szkół Omega im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach
159 Rak Emilii 1 Zespół Szkół Omega im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach
160 Zjawiony Dominika 1 Zespół Szkół Omega im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach
161 Żyłka Zofia 1 Zespół Szkół Omega im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach
162 Agnieszka Skorupa 4 Zespół Szkół Plastycznych
163 Aleksandra Kyc 4 Zespół Szkół Plastycznych
164 Augustyniak Zofia 3 Zespół Szkół Plastycznych
165 Bąk Maria 4 Zespół Szkół Plastycznych
166 Brawańska Klaudia 3 Zespół Szkół Plastycznych
167 Brzezinka Antonina 4 Zespół Szkół Plastycznych
168 Budarczyk Emilia 4 Zespół Szkół Plastycznych
169 Czak Karolina 3 Zespół Szkół Plastycznych
170 Dobosz Barbara 3 Zespół Szkół Plastycznych
171 Duda Krzysztof 3 Zespół Szkół Plastycznych
172 Duda Magdalena 3 Zespół Szkół Plastycznych
173 Dyduch Karolina 4 Zespół Szkół Plastycznych
174 Dyga Dominika 3 Zespół Szkół Plastycznych
175 Eszyk Weronika 4 Zespół Szkół Plastycznych
176 Famuła Julia 3 Zespół Szkół Plastycznych
177 Francuz Oskar 4 Zespół Szkół Plastycznych
178 Gniado Martyna 3 Zespół Szkół Plastycznych
179 Gocyła Dominik 3 Zespół Szkół Plastycznych
180 Golus Maksymilian 4 Zespół Szkół Plastycznych
181 Górecka Elżbieta 4 Zespół Szkół Plastycznych
182 Gozdecka Agata 3 Zespół Szkół Plastycznych
183 Grzegorczyk Mariola 4 Zespół Szkół Plastycznych
184 Jakubczyk Zuzanna 3 Zespół Szkół Plastycznych
185 Janiak Patrycja 4 Zespół Szkół Plastycznych
186 Kacyniak Julia 4 Zespół Szkół Plastycznych
187 Kaczanowicz Wojciech 3 Zespół Szkół Plastycznych
188 Kaftan Natalia 3 Zespół Szkół Plastycznych
189 Kajewska Agata 4 Zespół Szkół Plastycznych
190 Kajzer Julia 4 Zespół Szkół Plastycznych
191 Kania Aleksandra 4 Zespół Szkół Plastycznych
192 Karska Weronika 4 Zespół Szkół Plastycznych
193 Kawczak Samuel 3 Zespół Szkół Plastycznych
194 Kawka Julia 4 Zespół Szkół Plastycznych
195 Klaudia Lewkowicz 4 Zespół Szkół Plastycznych
196 Klepek Wojciech 3 Zespół Szkół Plastycznych
197 Kojzar Joanna 4 Zespół Szkół Plastycznych
198 Kotowska Zuzanna 4 Zespół Szkół Plastycznych
199 Kubica Agnieszka 4 Zespół Szkół Plastycznych
200 Kulejewska Zuzanna 4 Zespół Szkół Plastycznych
201 Kupka Magdalena 3 Zespół Szkół Plastycznych
202 Kutnikowska Agnieszka 3 Zespół Szkół Plastycznych
203 Lichota Zuzanna 4 Zespół Szkół Plastycznych
204 Lis Antoni 4 Zespół Szkół Plastycznych
205 Lubańska Karolina 4 Zespół Szkół Plastycznych
206 Magdalena Palion 4 Zespół Szkół Plastycznych
207 Maja Świat 4 Zespół Szkół Plastycznych
208 Mańka Kaja 3 Zespół Szkół Plastycznych
209 Maroń Katarzyna 3 Zespół Szkół Plastycznych
210 Martyna Bonarska 3 Zespół Szkół Plastycznych
211 Martyna Przegendza 4 Zespół Szkół Plastycznych
212 Matlok Magdalena 3 Zespół Szkół Plastycznych
213 Michalak Mateusz 4 Zespół Szkół Plastycznych
214 Mikolajec Olivia 4 Zespół Szkół Plastycznych
215 Milej Marta 4 Zespół Szkół Plastycznych
216 Muskała Marta 3 Zespół Szkół Plastycznych
217 Mystek Olaf 3 Zespół Szkół Plastycznych
218 Neterowicz Wiktoria 3 Zespół Szkół Plastycznych
219 Noras Szymon 4 Zespół Szkół Plastycznych
220 Nowak Justyna 3 Zespół Szkół Plastycznych
221 Nowak Karolina 4 Zespół Szkół Plastycznych
222 Nowrot Beata 4 Zespół Szkół Plastycznych
223 Palian Magdalena 3 Zespół Szkół Plastycznych
224 Paulina Kalisz 4 Zespół Szkół Plastycznych
225 Perlicka Wiktoria 4 Zespół Szkół Plastycznych
226 Perszel Wiktoria 4 Zespół Szkół Plastycznych
227 Piątkowska Weronika 4 Zespół Szkół Plastycznych
228 Płociszko Ilona 4 Zespół Szkół Plastycznych
229 Rachtan Maja 3 Zespół Szkół Plastycznych
230 Rzepecki Mateusz 3 Zespół Szkół Plastycznych
231 Sajnóg Magdalena 4 Zespół Szkół Plastycznych
232 Salzberg Wiktoria 3 Zespół Szkół Plastycznych
233 Schreck Kinga 4 Zespół Szkół Plastycznych
234 Śliwińska Zuzanna 3 Zespół Szkół Plastycznych
235 Solińska Agata 4 Zespół Szkół Plastycznych
236 Sonia Okręglicka 4 Zespół Szkół Plastycznych
237 Stolorz Patrycja 4 Zespół Szkół Plastycznych
238 Szczyrba Aleksandra 4 Zespół Szkół Plastycznych
239 Tomczyk Julia 3 Zespół Szkół Plastycznych
240 Urbanek Georgina 3 Zespół Szkół Plastycznych
241 Witkowska Anastazja 3 Zespół Szkół Plastycznych
242 Wojtasik Daniel 3 Zespół Szkół Plastycznych
243 Władacz Julia 3 Zespół Szkół Plastycznych
244 Zembaty Oliwia 4 Zespół Szkół Plastycznych
245 Ziemiańska Dominika 3 Zespół Szkół Plastycznych
246 Żurawska Julia 3 Zespół Szkół Plastycznych
247 Zyg Kornelia 4 Zespół Szkół Plastycznych

Ruda Śląska

248 Czmajduch Karolina 1 Młodzieżowy Dom Kultury w Rudzie Śląskiej
249 Julia Balon 1 Młodzieżowy Dom Kultury w Rudzie Śląskiej
250 Julia Ilewicz 2 Młodzieżowy Dom Kultury w Rudzie Śląskiej
251 Katarzyna Ilewicz 1 Młodzieżowy Dom Kultury w Rudzie Śląskiej
252 Marta Blachucik 1 Młodzieżowy Dom Kultury w Rudzie Śląskiej
253 Weronika Losa 1 Młodzieżowy Dom Kultury w Rudzie Śląskiej
254 Kopiec Ilona 2 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6
255 Łagan Marcel 2 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6
256 Abramczuk Łukasz 2 ZSO nr 3 im. Jana Pawła II , Gimnazjum nr 10 w Rudzie Śląskiej
257 Hemlecka Katarzyna 2 ZSO nr 3 im. Jana Pawła II , Gimnazjum nr 10 w Rudzie Śląskiej
258 Józefiok Lucyna 2 ZSO nr 3 im. Jana Pawła II , Gimnazjum nr 10 w Rudzie Śląskiej
259 Kołodziej Sandra 2 ZSO nr 3 im. Jana Pawła II , Gimnazjum nr 10 w Rudzie Śląskiej
260 Stadnik Daria 2 ZSO nr 3 im. Jana Pawła II , Gimnazjum nr 10 w Rudzie Śląskiej
261 Stronczywilk Wiktoria 2 ZSO nr 3 im. Jana Pawła II , Gimnazjum nr 10 w Rudzie Śląskiej
262 Świeca Maja 2 ZSO nr 3 im. Jana Pawła II , Gimnazjum nr 10 w Rudzie Śląskiej
263 Żmudzki Igor 1 ZSO nr 3 im. Jana Pawła II , Gimnazjum nr 10 w Rudzie Śląskiej

Siemianowice Śląskie

264 Dominika Róg 1 Młodziezowy Dom Kultury
265 Julia Miłek 1 Młodziezowy Dom Kultury
266 Martyna Skrubel 1 Młodziezowy Dom Kultury

Siemianowice Śląskie

267 Agnieszka Ćwięk 1 Pracownia plastyczna Okienko- Siemianowickie Centrum Kultury
268 Emilia Kukla 1 Pracownia plastyczna Okienko- Siemianowickie Centrum Kultury
269 Magdalena Kita 1 Pracownia plastyczna Okienko- Siemianowickie Centrum Kultury
270 Dominika Śledzik 1 Szkoła Podstawowa nr 20
271 Duda Julia 1 Szkoła Podstawowa nr 20
272 Jakub Lampa 2 Szkoła Podstawowa nr 20
273 Julia Korpok 1 Szkoła Podstawowa nr 20
274 Maciej Maciejski 1 Szkoła Podstawowa nr 20
275 Natalia Korpok 1 Szkoła Podstawowa nr 20
276 Roksana Kołodziej 1 Szkoła Podstawowa nr 20
277 Rurańska Natalia 1 Szkoła Podstawowa nr 20
278 Stera Matylda 1 Szkoła Podstawowa nr 20
279 Bogusz Monika 1 Szkoła Podstawowa nr 6
280 Kaczmarczyk Magdalena 1 Szkoła Podstawowa nr 6
281 Królikowska Magdalena 1 Szkoła Podstawowa nr 6
282 Murias Wiktoria 1 Szkoła Podstawowa nr 6
283 Rurańska Oliwia 1 Szkoła Podstawowa nr 6
284 Stolarczyk Nikola 1 Szkoła Podstawowa nr 6
285 Wróbel Alicja 1 Szkoła Podstawowa nr 6
286 Alicja Giedrojć 1 Szkoła Podstawowa nr13 im. Józefa Skrzeka w Siemianowicach Śląskich
287 Olga Goczok 1 Szkoła Podstawowa nr13 im. Józefa Skrzeka w Siemianowicach Śląskich
288 Oliwia Kubiciel 1 Szkoła Podstawowa nr13 im. Józefa Skrzeka w Siemianowicach Śląskich
289 Hanna Marzec 1 Zespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich
290 Karolina Woźnicka 2 Zespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich
291 Pastuła Oliwia 1 Zespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich
292 Połeć Aleksandra 1 Zespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich
293 Sandra Harłajczuk 1 Zespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich
294 Zając Weronika 1 Zespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich

Sosnowiec

295 Aneta Sodo 5 Sosnowieckie Centrum Sztuki - Zamek Sielecki
296 Izaak Zimnowoda 5 Sosnowieckie Centrum Sztuki - Zamek Sielecki
297 Justyna Kozłowska 5 Sosnowieckie Centrum Sztuki - Zamek Sielecki
298 Mariola Łączna 5 Sosnowieckie Centrum Sztuki - Zamek Sielecki

Świętochłowice

299 Czchowska Wiktoria 1 Gimnazjum nr 2
300 Kowalska Magdalena 2 Gimnazjum nr 2
301 Szyma Klaudia 2 Gimnazjum nr 2
302 Mally Patrycja 2 Młodzieżowy Dom Kultury
303 Siegert Dominika 2 Młodzieżowy Dom Kultury
304 Tomala Aleksandra 1 Młodzieżowy Dom Kultury
305 Winter Oliwia 1 Młodzieżowy Dom Kultury
306 Łysikowska Kamila 2 Młodzieżowy Dom Kultury
307 Anna Kutek 1 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MIŁOŚNIKÓW ZIEMI ŚLĄSKIEJ
308 Patrycja Hajduk 1 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MIŁOŚNIKÓW ZIEMI ŚLĄSKIEJ
309 Paulina Donnerstag 1 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MIŁOŚNIKÓW ZIEMI ŚLĄSKIEJ
310 Zofia Rosa 1 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MIŁOŚNIKÓW ZIEMI ŚLĄSKIEJ
311 Piosek Helena 1 Szkoła Podstawowa nr 3
312 Remiorz Julia 1 Szkoła Podstawowa nr 3
313 Habraszka Wiktoria 1 Szkoła Podstawowa nr3
314 Kukiełka Nadia 1 Szkoła Podstawowa nr3
315 Rodak Weronika 1 Szkoła Podstawowa nr3
316 Szafranek Zuzanna 1 Szkoła Podstawowa nr3
317 Szczepanek Anna 1 Szkoła Podstawowa nr3

Tarnowskie Góry

318 Agata Haida 4 Liceum Plastyczne w Zespole Szkół Artystyczno-Projektowych
319 Aleksandra Brol 4 Liceum Plastyczne w Zespole Szkół Artystyczno-Projektowych
320 Karolina Telenga 4 Liceum Plastyczne w Zespole Szkół Artystyczno-Projektowych
321 Kraszewska Aleksandra 4 Liceum Plastyczne w Zespole Szkół Artystyczno-Projektowych
322 Marcela Report 4 Liceum Plastyczne w Zespole Szkół Artystyczno-Projektowych
323 Milena Klębowska 4 Liceum Plastyczne w Zespole Szkół Artystyczno-Projektowych
324 Monika Zgodzaj 4 Liceum Plastyczne w Zespole Szkół Artystyczno-Projektowych

Wodzisław Śląski

325 Adamik Kinga 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
326 Baracz Klaudia 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
327 Brawańska Katarzyna 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
328 Czuchowska Paulina 4 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
329 Dolata Natalia 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
330 Just Agnieszka 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
331 Kalawski Olimpia 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
332 Kasperkowiak Krystyna 4 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
333 Kieś Paulina 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
334 Kowalska Edyta 4 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
335 Kowol Patrycja 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
336 Kozik Alicja 4 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
337 Krypczyk Małgorzata 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
338 Kubica Magdalena 4 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
339 Matys Anna 4 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
340 Musur Kacper 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
341 Paciok Natalia 4 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
342 Pieda Maria 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
343 Przybyła Paulina 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
344 Rupińska Oliwia 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
345 Skóra Aleksandra 4 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
346 Skotarek Katarzyna 4 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
347 Surowiec Aleksandra 4 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
348 Warzeszka Magdalena 4 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
349 Wiktoria Rymań 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
350 Zelner Natalia 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
351 Zieleźny Aleksander 4 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

Uczestnicy zgłoszeni indywidualnie

lp. uczestnik kategoria miasto
1 Cogiel Milena 1 Ruda Śląska
2 Cogiel Miłosz 1 Ruda Śląska
3 Lempa Adam 5 Chorzów
4 Nowak Julia 5 Katowice
5 Sodowski Andrzej 5 Chorzów
6 Sombrowska Anna 5 Ruda Śląska
7 Słota Weronika 5 Zabrze