joomla template free

Uczestnicy

Drukuj

Uczestnicy zgłoszeni na Piknik Malarski "Sielskie Klimaty 2013" - 3.10.2013r.

Bielsko-Biała
Zespół Szkół Plastycznych Bielko-Biała
lp. imię i nazwisko klasa
1 Caputa Justyna 4lp 1
2 Cierniak Beniamin 3lp 2
3 Gawron Daria 4lp 3
4 Kubica Natalia 4lp 4
5 Kufel Magdalena 4lp 5
6 Miś Marcela 4lp 6
7 Pawluszkiewicz Anna 4lp 7
8 Pawłowska Karolina 3lp 8
9 Rąbel Monika 3lp 9
10 Szkatuła Paulina 4lp 10
11 Witos Irmina 4lp 11
Bytom
Szkoła Podstawowa nr 16
lp. imię i nazwisko klasa
12 Domaniewski Kacper 3sp 1
13 Fajkowska Liza 3sp 2
14 Harańczuk Julia 4sp 3
15 Jabłońska Kamila 5sp 4
16 Kopica Aleksandra 4sp 5
17 Kopica Weronika 4sp 6
18 Krakowiak Weronika 4sp 7
19 Mitręga Patrycja 5sp 8
20 Płaszczyńska Agata 3sp 9
21 Pstrąg Krystian 4sp 10
22 Pyka Mateusz 5sp 11
23 Sukiennik Roksana 3sp 12
Bytom
Szkoła Podstawowa nr 9
lp. imię i nazwisko klasa
24 Bogus Natalia 6sp 1
25 Cudok Julia 6sp 2
26 Gubała Julia 6sp 3
27 Haizer Dominika 6sp 4
28 Kopeć Magdalena 6sp 5
29 Mażniak Oliwia 5sp 6
30 Sottor Wiktoria 4sp 7
31 Sprysak Wiktoria 6sp 8
32 Wójcik Paulina 6sp 9
33 Wycisk Oktawia 5sp 10
Bytom
Szkoła Podstawowa nr 44 im. Unicef
lp. imię i nazwisko klasa
34 Boraczewska Katarzyna 6sp 1
35 Detzner Paulina 6sp 2
36 Grabska Ewelina 4sp 3
37 Hrncirik Bartosz 6sp 4
38 Jaworska Barbara 5sp 5
39 Kajkowska Angelika 4sp 6
40 Lusa Martyna 6sp 7
41 Matyja Vanessa 5sp 8
42 Najda Emilia 5sp 9
43 Pelka Victoria 6sp 10
44 Piotrowska Aleksandra 6sp 11
45 Piotrowska Izabela 6sp 12
46 Piotrowska Justyna 5sp 13
47 Sobel Agnieszka 5sp 14
48 Werajtis Patryk 6sp 15
49 Wlaźlak Paulina 5sp 16
50 Wojciechowska Julia 5sp 17
Bytom
Uniwersytet Śląski
lp. imię i nazwisko klasa
51 Stachurska Alicja dorosla 1
Bytom
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Bytomiu
lp. imię i nazwisko klasa
52 Chochła Wiktoria 2gim 1
53 Chojnacki Tomasz 2gim 2
54 Drosek Milena 2gim 3
55 Grzesica Anna 2gim 4
56 Horoszko Patryk 2gim 5
57 Kalinowska Angelika 2gim 6
58 Kałuża Patryk 2gim 7
59 Konefał Agnieszka 3gim 8
60 Krajnik Marta 3gim 9
61 Laszewska Weronika 2gim 10
62 Makowiecka Justyna 2gim 11
63 Makowiecka Kinga 2gim 12
64 Niechoj Jacek 2gim 13
65 Nowak Kamila 1gim 14
66 Orlińska Justyna 2gim 15
67 Pikus Weronika 3gim 16
68 Roter Sandra 2gim 17
69 Rucińska Wioletta 2gim 18
70 Skiba Wiktoria 2gim 19
71 Szewczyk Mateusz 1gim 20
72 Szukała Magdalena 2gim 21
73 Warzyńska Agata 2gim 22
74 Widera Karolina 2gim 23
75 Zogłowek Nicole 3gim 24
Bytom
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
lp. imię i nazwisko klasa
76 Federowska Paulina 1gim 1
77 Hartman Paulina 2ponad 2
78 Jędrysiak Monika 1ponad 3
79 Kaczmarczyk Mariusz 2ponad 4
80 Kowolik Weronika 1gim 5
81 Larysz Daria 1gim 6
82 Leszek Aleksandra 1ponad 7
83 Sałabun Nicole 2gim 8
84 Skowronek Marta 1gim 9
85 Stawińska Kamila 2gim 10
86 Zawadzka Nikola 1gim 11
Bytom
Szkoła Podstawowa nr 28
lp. imię i nazwisko klasa
87 Anszczak Agata 2sp 1
88 Baron Emilia 6sp 2
89 Byczkowska Roksana 6sp 3
90 Drzewiecka Joanna 6sp 4
91 Fiszer Dorota 3sp 5
92 Góra Michał 5sp 6
93 Gnat Monika 6sp 7
94 Golor Mateusz 3sp 8
95 Hirth Julia 2sp 9
96 Jazłowiecka Agata 3sp 10
97 Kasprzyk Karolina 2sp 11
98 Klinke Oliwia 2sp 12
99 Knop Wiktoria 5sp 13
100 Koj Wiktoria 6sp 14
101 Kolano Marta 5sp 15
102 Kościk Renata 6sp 16
103 Komendzińska Vanessa 5sp 17
104 Konopa Oliwia 6sp 18
105 Kozłowska Weronika 5sp 19
106 Krzyżanowska Paulina 3sp 20
107 Kuczera Alicja 2sp 21
108 Lewandowska Julia 3sp 22
109 Lichota Kamila 6sp 23
110 Lipich Sonia 5sp 24
111 Matejczyk Jakub 3sp 25
112 Myszczuk Wiktoria 6sp 26
113 Ogonowski Dawid 5sp 27
114 Rabiej Anna 2sp 28
115 Saletra Amelia 3sp 29
116 Sojka Małgorzata 6sp 30
117 Stawska Weronika 3sp 31
118 Szlachetna Wiktoria 3sp 32
119 Szwajnoch Anna 3sp 33
120 Szymańska Justyna 3sp 34
121 Troczyńska Natalia 6sp 35
122 Wójcik Patrycja 2sp 36
123 Wężyk Bartek 3sp 37
124 Wolf Michał 3sp 38
125 Woszczyk Paulina 3sp 39
126 Wszołek Alicja 2sp 40
Bytom
Gimnazjum nr 9
lp. imię i nazwisko klasa
127 Ciunel Jakub 1gim 1
128 Dolnicka Martyna 2gim 2
129 Drzażdżyńska Klaudia 1gim 3
130 Gawlik Sandra 2gim 4
131 Hadrys Alicja 2gim 5
132 Hadrys Weronika 1gim 6
133 Jastrzębska Jessica 1gim 7
134 Kalus Dominika 2gim 8
135 Kania Roksana 1gim 9
136 Klose Karolina 1gim 10
137 Koch Marta 3gim 11
138 Kościelny Nicole 1gim 12
139 Kościelny Wiktoria 3gim 13
140 Krawczyk Izabela 1gim 14
141 Kreowska Aleksandra 1gim 15
142 Kucharska Oliwia 1gim 16
143 Lazarewicz Sylwia 1gim 17
144 Lichota Dagmara 2gim 18
145 Lichota Dominika 1gim 19
146 Lis Wiktoria 1gim 20
147 Maciejewska Anna 2gim 21
148 Małolepszy Michał 1gim 22
149 Markowska Marta 3gim 23
150 Moś Marcel 1gim 24
151 Mrowińska Wiktoria 1gim 25
152 Mysiak Marlena 2gim 26
153 Niesłony Mateusz 2gim 27
154 Olesińska Sonia 3gim 28
155 Oraszek Karolina 1gim 29
156 Orzech Dawid 2gim 30
157 Pietruska Katarzyna 1gim 31
158 Prusik Marlena 3gim 32
159 Przybyłka Dominika 2gim 33
160 Pyka Wiktoria 1gim 34
161 Rabus Wiktoria 1gim 35
162 Rapacewicz Sandra 2gim 36
163 Skoczylas Karolina 3gim 37
164 Szlakowska Wiktoria 2gim 38
165 Wawro Jagoda 3gim 39
166 Wąs Samanta 3gim 40
167 Wojtyczk Wiktoria 1gim 41
168 Zimnik Remigiusz 2gim 42
Bytom
Szkoła Podstawowa nr 4 w Bytomiu
lp. imię i nazwisko klasa
169 Bryła Barbara 6sp 1
170 Buczak Julia 5sp 2
171 Czarnecka Amelia 4sp 3
172 Dakowska Martyna 5sp 4
173 Górniak Nicola 5sp 5
174 Hobzda Agnieszka 5sp 6
175 Jochnik Kamila 5sp 7
176 Michalik Natalia 5sp 8
177 Muc Julia 6sp 9
178 Mularczyk Justyna 5sp 10
179 Pacześnia Julia 5sp 11
180 Przekaza Gabriela 4sp 12
181 Rzycka Agnieszka 5sp 13
182 Tura Paulina 4sp 14
Bytom
gimnazjum nr 7
lp. imię i nazwisko klasa
183 Brózda Anna 1gim 1
184 Dziub Agata 3gim 2
185 Gruszka Kamila 1gim 3
186 Kala Magdalena 1gim 4
187 Kisielewicz Aleksandra 3gim 5
188 Kurek Julia 1gim 6
189 Magda Rek 2gim 7
190 Matejczyk Magdalena 3gim 8
191 Olszewska Aleksandra 3gim 9
192 Szubak Aleksandra 1gim 10
193 Wanger Alicja 2gim 11
Bytom
szkoła Podstawowa nr 45
lp. imię i nazwisko klasa
194 Barczak Krystyna 6sp 1
195 Czarnocka Angelika 5sp 2
196 Czechowicz Aleksandra 5sp 3
197 Czornik Julia 6sp 4
198 Dragon Karolina 5sp 5
199 Dudziński Łukasz 5sp 6
200 Furgoł Mateusz 6sp 7
201 Gryzik Dawid 5sp 8
202 Hammerschmit Wiktoria 6sp 9
203 Jasicka Kinga 6sp 10
204 Królikowska Martyna 5sp 11
205 Lazar Zofia 5sp 12
206 Lukosek Oliwia 5sp 13
207 Mlejnek Błazej 5sp 14
208 Mocigemba Jakub 5sp 15
209 Pandel Mateusz 5sp 16
210 Pandel Patryk 5sp 17
211 Pokultynis Julian 5sp 18
212 Przybyłowska Sonia 6sp 19
213 Sancar Weronika 5sp 20
214 Skrzypiec Wiktoria 5sp 21
215 Skupińska Agata 6sp 22
216 Słabik Marlena 6sp 23
217 Topolska Karolina 6sp 24
Bytom
Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych i Ogólnokształcących
lp. imię i nazwisko klasa
218 Gabryś Weronika 1ponad 1
219 Krezymon Anna 2ponad 2
220 Żmuda Patrycja 3ponad 3
221 Maląg Adrianna 1ponad 4
222 Szybkowska Aleksandra 1ponad 5
Bytom
IV LO Bytom
lp. imię i nazwisko klasa
223 Hałaś Monika dorosla 1
Bytom
Zespół Szkół Specjalnych nr 6
lp. imię i nazwisko klasa
224 Brzezińska Sara 6sp 1
225 Brzezina Tomasz 6sp 2
226 Dąbrowska Edyta 6sp 3
227 Filipiak Karolina 6sp 4
228 Krzyżak Adrian 6sp 5
229 Mazur Sandra 6sp 6
230 Miś Natalia 6sp 7
231 Osowski Sebastian 6sp 8
232 Panek Martyna 6sp 9
233 Piasecki Przemysław 6sp 10
234 Roskosz Adam 6sp 11
235 Salisz Oktawia 6sp 12
236 Warot Adam 6sp 13
237 Woronicz Mateusz 6sp 14
Bytom
Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa
lp. imię i nazwisko klasa
238 Adamczewska Julia 4sp 1
239 Bazan Alicja 5sp 2
240 Bober Sabina 1gim 3
241 Chmura Oktawia 4sp 4
242 Ciongwa Dominika 5sp 5
243 Durbowska Emilia 4sp 6
244 Emurka Laura 4sp 7
245 Faruga Kinga 5sp 8
246 Fredyk Maksymilian 4sp 9
247 Gardełko Aleksandra 5sp 10
248 Gąsior Zuzanna 5sp 11
249 Gloc Oliwia 5sp 12
250 Gojdzik Oliwia 4sp 13
251 Jagoda Emilia 4sp 14
252 Jaguś Zuzanna 5sp 15
253 Jamka Sandra 5sp 16
254 Klonowska Sylwia 5sp 17
255 Korczewska Hanna 5sp 18
256 Kruk Nikola 5sp 19
257 Kuc Martyna 1gim 20
258 Kukowiecka Natalia 5sp 21
259 Śliwieńska Julia 5sp 22
260 Mazur Paulina 5sp 23
261 Mościńska Oliwia 5sp 24
262 Noczyńska Sandra 1gim 25
263 Olech Aneta 5sp 26
264 Parzoch Karolina 1gim 27
265 Puzio Martyna 5sp 28
266 Ryniewicz Nela 1gim 29
267 Samotus Lidia 4sp 30
268 Sanetra Laura 5sp 31
269 Skrzypiec Natalia 5sp 32
270 Soronkowska Patrycja 5sp 33
271 Stróż Oliwia 5sp 34
272 Tałatajczuk Kornelia 5sp 35
273 Wieczorkiewicz Weronika 4sp 36
274 Woszek Dominika 1gim 37
Bytom
Przedszkole Miejskie nr 12
lp. imię i nazwisko klasa
275 Grzybek Blanka przed6 1
Bytom
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna
lp. imię i nazwisko klasa
276 Grzybek Maja 2sp 1
Bytom
Uniwersytet Trzeciego Wieku
lp. imię i nazwisko klasa
277 Niedzielska Janina dorosla 1
278 Zdzienicka Wiesława dorosla 2
Chorzów
Republika Dom Pomocy Społecznej
lp. imię i nazwisko klasa
279 Gronowski Jan dorosla 1
280 Kaszlej Łukasz dorosla 2
281 Myszor Józef dorosla 3
282 Nowakowska Magdalena dorosla 4
283 Romanek Anna dorosla 5
284 Szmajduch Dawid dorosla 6
Chorzów
CHORZOWSKA GRUPA PLASTYCZNA KRAJCOK 12
lp. imię i nazwisko klasa
285 SODOWSKI ANDRZEJ dorosla 1
Chorzów
Gimnazjum nr 3 im. K.Makuszyńskiego w ZSO nr1
lp. imię i nazwisko klasa
286 Adamus Łukasz 3gim 1
287 Adamus Marcin 3gim 2
288 Bubel Julia 2gim 3
289 Filicha Daria 2gim 4
290 Gzel Mateusz 3gim 5
291 Keler Aleksandra 2gim 6
292 Knapik Michał 3gim 7
293 Kurzymska Anna 2gim 8
294 Lisoń Natalia 2gim 9
295 Żak Marta 2gim 10
296 Ścigała Patrycja 2gim 11
297 Masłowska Wiktoria 3gim 12
298 Matuszek Oliwia 2gim 13
299 Molka Małgorzata 3gim 14
300 Mośny Adam 3gim 15
301 Oprychał Dawid 3gim 16
302 Pisarczyk Katarzyna 2gim 17
303 Proskura Klaudia 3gim 18
304 Sajkiewicz Jolanta 2gim 19
Chorzów
Szkoła Podstawowa nr 29 im. Ignacego Mościckiego
lp. imię i nazwisko klasa
305 Augustyniak Hanna 4sp 1
306 Augustyniak Zofia 6sp 2
307 Chmielewska Agata 6sp 3
308 Ducka Julia 4sp 4
309 Górniak Sonia 6sp 5
310 Jackowska Weronika 3sp 6
311 Kajzer Julia 6sp 7
312 Żurek Klaudia 4sp 8
313 Michalska Anna 6sp 9
314 Mika Martyna 3sp 10
315 Podgórna Nicole 3sp 11
316 Pośpiech Edyta 4sp 12
317 Sapnara Sofia 4sp 13
318 Szymczyk Agnieszka 6sp 14
Chorzów
Zespół Szkół Sportowych nr 1
lp. imię i nazwisko klasa
319 Fojt Anna 1gim 1
320 Jędrys Olga 3gim 2
321 Ślęziak Natalia 3gim 3
322 Ślęziak Victoria 3gim 4
323 Majchrewicz Patrycja 3gim 5
324 Noga Agnieszka 2gim 6
325 Nowak Julia 5sp 7
326 Peola Paulina 3gim 8
327 Placek Maja 5sp 9
328 Rafał Malcher 2gim 10
329 Serafin Karolina 6sp 11
330 Słonik Emilia 5sp 12
331 Sobczak Michalina 5sp 13
332 Stępień Krystyna 2gim 14
333 Urbanek Georginia 5sp 15
Chorzów
Społeczne Gimnazjum Śląskie
lp. imię i nazwisko klasa
334 Bordun Marlena 3gim 1
335 Bryk Laura 2gim 2
336 Brzyski Maciej 2gim 3
337 Cuber Agata 1gim 4
338 Garczyński Mikołaj 1gim 5
339 Głuch Aleksandra 3gim 6
340 Job Marta 2gim 7
341 Kaczmarek Emilia 1gim 8
342 Kistowska Alicja 3gim 9
343 Komornicka Julia 3gim 10
344 Lesisz Magdalena 1gim 11
345 Małusecki Stanisław 2gim 12
346 Mielniczuk Klara 3gim 13
347 Skrzypek Anna 2gim 14
348 Stanush Natalia 3gim 15
349 Witczak Agnieszka 1gim 16
350 Zarębski Tomasz 1gim 17
Chorzów
Przedszkole Nr 27
lp. imię i nazwisko klasa
351 BARAN WIKTORIA nie podano 1
352 Bogacki Michał przed6 2
353 BOROWIEC MATEUSZ przed5 3
354 BRAŃSKA DAGMARA przed5 4
355 Ceglarek Maja przed6 5
356 Czarnuch Radosław przed6 6
357 DEREŃ BARTOSZ przed5 7
358 DOMAŃSKI ROBERT nie podano 8
359 DUDA ARTUR przed5 9
360 Gembara Martin przed6 10
361 GOŁĄBEK TOMASZ przed5 11
362 Grycner Wiktor przed5 12
363 Ikoniak Adrian przed6 13
364 JENDRYCZKO AGNIESZKA przed5 14
365 Kaźmierczak Wiktoria przed6 15
366 KANIA JAGODA przed5 16
367 Kasperski Marek przed6 17
368 Kecler Magdalena przed6 18
369 Knas Fabian przed6 19
370 KNOSALA MARTIN przed5 20
371 KOLIŃSKA HANNA przed5 21
372 Korczak Mateusz przed6 22
373 KUŹNIACKA NATALIA przed5 23
374 LESIK ALEKS przed5 24
375 ŚWIDER MATEUSZ przed5 25
376 ŚWIERC NATALIA przed5 26
377 Maligłówka Grzegorz przed6 27
378 Michalik Alan przed6 28
379 Mołdrzyk Wiktoria przed6 29
380 MRUGAŁA KAREN przed5 30
381 NAGDY SARAH przed5 31
382 Nowak Dawid przed6 32
383 Paprocka Wiktoria przed6 33
384 PIECHOTA KONRAD przed5 34
385 Piszczek Karol przed6 35
386 Probierz Oliwia przed6 36
387 Pyka Paweł przed6 37
388 PYRĆ BŁAŻEJ przed5 38
389 Rusinowicz Oliwia przed6 39
390 SENDOBRY WOJCIECH przed5 40
391 SŁODCZYK MARTA przed5 41
392 Sobeczka Tycjan przed6 42
393 Sroczyński Konrad przed6 43
394 STOKSIK ZUZANNA przed5 44
395 SZARLEJ MAJA przed5 45
396 SZYMCZAK ZOFIA przed5 46
397 Werner Alicja przed6 47
398 WITTHOFF - MYCH WIKTOR przed5 48
399 WŁODARCZAK NADIA przed5 49
400 Włodarski Jakub przed6 50
Chorzów
PRZEDSZKOLE NR 26
lp. imię i nazwisko klasa
401 Cierpioł Kacper przed6 1
402 Ciski Dominik przed6 2
403 Długosz Marta przed6 3
404 Dziuk Maja przed6 4
405 Grabowski Robert przed6 5
406 Grzesik Kosma przed6 6
407 Kisil Maciej przed6 7
408 Kolebska Karolina przed6 8
409 Konieczny Julia przed6 9
410 Kos Kamil przed6 10
411 Lisiak Jakub przed6 11
412 Litkowski Mateusz przed6 12
413 Łubkowska Weronika przed6 13
414 Mankiewicz Zofia przed6 14
415 Mościński Szymon przed6 15
416 Musik Jakub przed6 16
417 Obstoj Nikola przed6 17
418 Olejniczak Dorian przed6 18
419 Podymska Natalia przed6 19
420 Surmiak Laura przed6 20
421 Szaton Martyna przed6 21
422 Zbroińska Żaneta przed6 22
423 Zmuda Mateusz przed6 23
Chorzów
Zespół Szkół Specjalnych nr 2
lp. imię i nazwisko klasa
424 kategoria I /12 uczniów nie podano 1
425 kategoria II /32 uczniów nie podano 2
426 kategoria III /62 uczniów nie podano 3
427 opiekunowie /34 nie podano 4
Chorzów
Akademicki Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 /gimnazjum 7
lp. imię i nazwisko klasa
428 Buchalik Anna 1gim 1
429 Dziopak Kamil 3gim 2
430 Ignalska Maja 3gim 3
431 Krupa Anna 2gim 4
432 Kubik Wiktoria 3gim 5
433 Maicherczyk Kinga 1gim 6
434 Makioła Zuzanna 1gim 7
435 Michalik Paulina 1gim 8
436 Mierzwa Dominika 1gim 9
437 Mierzwa Kinga 1gim 10
438 Rogoń Alicja 1gim 11
439 Rogoń Julia 2gim 12
440 Stahr Oliwia 1gim 13
441 Szewczyk Wiktoria 1gim 14
442 Wieczorek Agnieszka 3gim 15
443 Zielonka Roksana 2gim 16
Chorzów
Zespół Szkół Specjalnych nr 3
lp. imię i nazwisko klasa
444 Dubiel Piotr 2ponad 1
445 Głowacka Patrycja 4sp 2
446 Grociak Celina 4sp 3
447 Harz Dariusz 4sp 4
448 Holewa Jessika 4sp 5
449 Kłaczek Tomasz 2ponad 6
450 Kolasa Dawid 2ponad 7
451 Kowalska Katarzyna 2ponad 8
452 Książko Karolina 2ponad 9
453 Lukoszek Kewin 5sp 10
454 Świerc Wioletta 2ponad 11
455 Mathias Magdalena 2ponad 12
456 Nawrot Joanna 2ponad 13
457 Nowak Sebastian 2ponad 14
458 Paczuła Patrycja 4sp 15
459 Rychlak Marzena 2ponad 16
460 Schinke Arkadiusz 4sp 17
Chorzów
ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 IM. W. KORFANTEGO
lp. imię i nazwisko klasa
461 BABISZ MATEUSZ 3ponad 1
462 FURMAN ANNA 3ponad 2
463 GŁUCHOWSKA ALEKSANDRA 3ponad 3
464 JONIK KARINA 3ponad 4
465 KACZKA ANGELIKA 3ponad 5
466 KIERES KLAUDIA 3ponad 6
467 KOWOLIK MARIUSZ 1ponad 7
468 KUBALA EWELINA 3ponad 8
469 KUKUŁKA PATRYCJA 3ponad 9
470 PIĘTKA KAROLINA 1ponad 10
471 RAUS KATARZYNA 1ponad 11
472 ROSA ANETA 3ponad 12
473 SKRZYPECKA AGATA 1ponad 13
474 STRZELCZOK KATARZYNA 3ponad 14
475 TARNAWSKA SANDRA 3ponad 15
476 WIŚNIEWSKA KATARZYNA 3ponad 16
477 WRZESIEŃ RAFAŁ 3ponad 17
478 ZIÓŁKO GRZEGORZ 3ponad 18
Chorzów
Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej
lp. imię i nazwisko klasa
479 Babik Dominika 2ponad 1
480 Bieg Dominika 1ponad 2
481 Bielecka Roksana 2gim 3
482 Borkowska Agata 1ponad 4
483 Gluch Marta 2ponad 5
484 Jagieła Patrycja 2gim 6
485 Jaskuła Magdalena 2gim 7
486 Kiszel Zuzanna 2gim 8
487 Kluska Kinga 3gim 9
488 Knapik Agnieszka 2gim 10
489 Koczorek Dominika 2gim 11
490 Kroczek Małgorzata 2ponad 12
491 Kuczka Karolina 3gim 13
492 Kurzac Anna 2ponad 14
493 Magdalena Stanienda 2ponad 15
494 Markiton Zuzanna 2gim 16
495 Mierzwa Patrycja 2gim 17
496 Nowak Marta 2gim 18
497 Ostas Agata 2gim 19
498 Podhorska Magdalena 2ponad 20
499 Sowa Krzysztof 2gim 21
500 Szyszka Weronika 2ponad 22
501 Ullmann Dominika 2gim 23
502 Zwarycz Marta 3gim 24
Chorzów
Szkoła Podstawowa nr 24
lp. imię i nazwisko klasa
503 Banasiewicz Julia 6sp 1
504 Irzyniec Katarzyna 6sp 2
505 Kotala Kaja 6sp 3
506 Krzysztofiak Natalia 5sp 4
507 Kurzydlak Julia 6sp 5
508 Masternak Zuzanna 6sp 6
509 Piofczyk Alicja 5sp 7
510 Ryndak Klaudia 5sp 8
Chorzów
Szkoła Podstawowa nr 21 w Zesp. Szkół Sport. nr 2 w Chorzowie
lp. imię i nazwisko klasa
511 Bula Agata 5sp 1
512 Cieśla Milena 5sp 2
513 Gryszka Katarzyna 5sp 3
514 Handzlik Oliwia 5sp 4
515 Krysiak Łukasz 5sp 5
516 Kwas Dominik 5sp 6
517 Lankocz Kamil 5sp 7
518 Okieńczuk Natalia 5sp 8
519 Olszówka Julia 5sp 9
520 Pankowska Klaudia 5sp 10
Chorzów
III Liceum Ogólnokształcące im. S. Batorego w Chorzowie
lp. imię i nazwisko klasa
521 Duda Kinga 3ponad 1
522 Dulok Martyna 3ponad 2
523 Gacek Karolina 3ponad 3
524 Górecka Żaneta 2ponad 4
525 Kral Agnieszka 3ponad 5
526 Nibisz Martyna 3ponad 6
527 Noculak Julia 1ponad 7
528 Nowrot Oliwia 1ponad 8
529 Pilarek Maja 2ponad 9
530 Rozwadowska Marta 3ponad 10
531 Skroch Klaudia 1ponad 11
532 Stępniak Klaudia 3ponad 12
533 Wiśniewska Marta 2ponad 13
534 Wyciślik Magda 3ponad 14
Chorzów
Szkoła Podstawowa nr 1
lp. imię i nazwisko klasa
535 Cieśla Kacper 2sp 1
536 Gasińska Sonia 2sp 2
537 Gruszka Agnieszka 2sp 3
538 Jendrysik Filip 2sp 4
539 Klause Barbara 3sp 5
540 Klein Olaf 2sp 6
541 Kmiecik Roma 3sp 7
542 Kraśniewska Aleksandra 1sp 8
543 Kraśniewska Maja 3sp 9
544 Kwaśny Magdalena 1sp 10
545 Lesz Sandra 3sp 11
546 Łyczak Natalia 5sp 12
547 Majewska Maja 1sp 13
548 Mazurkiewicz Krzysztof 2sp 14
549 Michalik Julia 3sp 15
550 Mitka Wiktoria 2sp 16
551 Mruczek Paulina 3sp 17
552 Orłowska Oliwia 2sp 18
553 Pieńkus Maria 5sp 19
554 Stalica Wiktor 2sp 20
555 Urzędowska Martyna 1sp 21
556 Wiorek Julia 5sp 22
557 Zura Agata 5sp 23
Chorzów
Gimnazjum nr 10 im. Jana Kochanowskiego
lp. imię i nazwisko klasa
558 Dokupil Aleksandra 1gim 1
559 Dulko Paulina 1gim 2
560 Kluska Paulina 3gim 3
561 Kmiecik Jakub 1gim 4
562 Mizera Magdalena 1gim 5
563 Nowak Dominika 1gim 6
564 Pomorska Daria 1gim 7
565 Szterleja Julia 1gim 8
566 Szyma Nicole 1gim 9
567 Wojtyła Paulina 1gim 10
568 Wyleżoł Marta 3gim 11
Chorzów
Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Chorzowie
lp. imię i nazwisko klasa
569 Brol Patrycja 1gim 1
570 Bryła Zofia 2gim 2
571 Frączek Jagna 1gim 3
572 Żukowska Aleksandra 1gim 4
573 Nagórska Aleksandra 3gim 5
574 Pietrek Aleksandra 1gim 6
575 Sobolewska Magdalena 1gim 7
576 Szyma Dominika 3gim 8
577 Woźniak Julia 2gim 9
Chorzów
Szkoła podstawowa nr 15
lp. imię i nazwisko klasa
578 Adamiec Kinga 2sp 1
579 Buczek Maria 6sp 2
580 Dyla Katarzyna 6sp 3
581 Ewawa Julia 2sp 4
582 Gawlik Zuzanna 2sp 5
583 Glejzner Natalia 4sp 6
584 Klaszczyk Klaudia 2sp 7
585 Kolaczyk Carmen 4sp 8
586 Krawczyk Oliwia 5sp 9
587 Kuchcińska Roksana 6sp 10
588 Kukowka Matylda 4sp 11
589 Żwaka Julia 5sp 12
590 Moch Oliwia 2sp 13
591 Niewiadomska Danuta 3sp 14
592 Płaczek Zuzanna 1sp 15
593 Ryszawa Roksana 3sp 16
594 Sulowska Kinga 2sp 17
595 Sulowska Paulina 5sp 18
596 Trojanowska Patrycja przed6 19
597 Trojanowska Wiktoria 5sp 20
598 Zwierzyk Zuzanna 4sp 21
Chorzów
Zespół Szkół Budowlanych w Chorzowie
lp. imię i nazwisko klasa
599 Cewińska Klaudia 1ponad 1
600 Grzechca Kamil 1ponad 2
601 Kołodziejczak Barbara 1ponad 3
602 Kotłowska Agnieszka 1ponad 4
603 Kozak Patrycja 1ponad 5
604 Kozieł Żaneta 1ponad 6
605 Kuta Marta 1ponad 7
606 Nowak Dominika 1ponad 8
607 Obratańska Aleksandra 1ponad 9
608 Pacoń Kamila 1ponad 10
609 Sabalska Aleksandra 1ponad 11
610 Suchanek Natalia 1ponad 12
611 Szczerek Jakub 1ponad 13
612 Wąsik Monika 1ponad 14
613 Wydmuch Ewelina 1ponad 15
Chorzów
Szkoła Podstawowa nr 13
lp. imię i nazwisko klasa
614 Adler Zuzanna 3sp 1
615 Borek Miranda 5sp 2
616 Chodzidło Oliwia 3sp 3
617 Ciążyńska Iga 3sp 4
618 Cogiel Mateusz 3sp 5
619 Dudzik Justyna 3sp 6
620 Filipiak Maria 6sp 7
621 Glik Magdalena 6sp 8
622 Grabowski Jakub 5sp 9
623 Jędrusik Krzysztof 3sp 10
624 Jerominek Maciej 3sp 11
625 Jurczok Agnieszka 5sp 12
626 Kacprzyk Patrycja 3sp 13
627 Kamiński Mateusz 6sp 14
628 Kolińska Zuzanna 5sp 15
629 Kosior Emil 6sp 16
630 Kowolska Aleksandra 4sp 17
631 Kuźniacki Krzysztof 3sp 18
632 Świerad Dominika 3sp 19
633 Nowok Mateusz 6sp 20
634 Nowok Patrycja 3sp 21
635 Polewka Marta 3sp 22
636 Politański Mateusz 5sp 23
637 Sraga Izabela 5sp 24
638 Tomas Martyna 5sp 25
639 Wreszcz Mateusz 3sp 26
Chorzów
Zespół Szkół Technicznych nr 2 im. M. Batko
lp. imię i nazwisko klasa
640 Stachurska Agnieszka 3ponad 1
641 Wierzbicka Aneta 3ponad 2
Chorzów
Akademicki Zespół Szkół Ogółnokształcących nr1 I LO/Gimnazjum Dwujęzyczne
lp. imię i nazwisko klasa
642 Klejman Kinga 3gim 1
643 Kowalczyk Julia 1ponad 2
644 Ksol Patryk 3gim 3
645 Żywczak Julia 3gim 4
646 Musiał Karolina 1ponad 5
647 Smagacz Kasia 1ponad 6
648 Smaza Betina 1ponad 7
649 Sobczak Zofia 3gim 8
650 Stańczyk Sara 3gim 9
651 Sznapka Karol 1ponad 10
Chorzów
Gimnazjum nr 4 im. Wojska Polskiego w Chorzowie
lp. imię i nazwisko klasa
652 Ignacek Karolina 2gim 1
653 Kochanska Julia 2gim 2
654 Kotara Monika 2gim 3
655 Olek Wiktoria 2gim 4
656 Skolasińska Daria 2gim 5
Dąbrowa Górnicza
WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ OTWARTE SERCE
lp. imię i nazwisko klasa
657 BOGUSZ ARTUR dorosla 1
658 CEBULA JAROSŁAW dorosla 2
659 CYGAN MICHAŁ dorosla 3
660 DABEK SEBASTIAN dorosla 4
661 KORZEC IZABELA dorosla 5
662 KUNA TOMASZ dorosla 6
663 LEWANDOWSKI MARIUSZ dorosla 7
664 MICHAŁ OLGA dorosla 8
665 MISZTAL MICHAŁ dorosla 9
666 MITKA PAWEŁ dorosla 10
667 RACZYŃSKI TOMASZ dorosla 11
668 RUDOLF KAROLINA dorosla 12
669 SKORUPA KRYSTIAN dorosla 13
670 STAWORSKI KRZYSZTOF dorosla 14
671 SZEWCZYK GRAŻYNA dorosla 15
Dąbrowa Górnicza
Zespół Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej
lp. imię i nazwisko klasa
672 Cebula Patrycja 3lp 1
673 Czyżewska Olga 3lp 2
674 Faba Adrianna 5ossp 3
675 Gorgoń Agnieszka 5ossp 4
676 Klocek Sebastian 3lp 5
677 Lędźwa Agata 5ossp 6
678 Lupa Aleksandra 5ossp 7
679 Łądka Magdalena 6ossp 8
680 Nanuś Małgorzata 6ossp 9
681 Solecka Marta 3lp 10
682 Sroczyńska Karolina 3lp 11
Gliwice
Politechnika Śląska
lp. imię i nazwisko klasa
683 Czarnecka Monika dorosla 1
Gliwice
Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych
lp. imię i nazwisko klasa
684 Dąbrowski Michał 6ossp 1
685 Grygier Katarzyna 6ossp 2
686 Kmieć Sebastian 6ossp 3
687 Kobyliński Adam 5ossp 4
688 Korczyk Michał 6ossp 5
689 Maślanka Patrycja 5ossp 6
690 Wnuczek Joanna 5ossp 7
691 Wosiak Paulina 5ossp 8
Gliwice
Liceum Plastyczne
lp. imię i nazwisko klasa
692 Biernacka Anna 3lp 1
693 Ciempka Roksana 3lp 2
694 Gemza Roksana 3lp 3
695 Głowania Sebastian 4lp 4
696 Jarema Katarzyna 3lp 5
697 Kawecka Kinga 3lp 6
698 Miller Magdalena 4lp 7
699 Niemiec Ewelina 3lp 8
700 Serafin Dominika 3lp 9
Katowice
Miejskie Przedszkole nr 90 w Katowicach
lp. imię i nazwisko klasa
701 Aust Piotr przed5 1
702 Borecka Hanna przed5 2
703 Brodowicz Julia przed6 3
704 Brożyńska Milena przed5 4
705 Buszydlik Tomasz przed5 5
706 Ceglarski Piotr przed5 6
707 Choroszyński Cyprian przed6 7
708 Czopor Zuzanna przed6 8
709 Do Duc Monika przed6 9
710 Doan Klaudia przed6 10
711 Doan Mateusz przed5 11
712 Dobras Bartłomiej przed5 12
713 Drachal Michał przed5 13
714 Drozd Wojtek przed5 14
715 Dziuba Laura przed5 15
716 Froehlich Martyna przed6 16
717 Gandecka Anna przed5 17
718 Gardynik Amelia przed5 18
719 Gibiński Tadeusz przed6 19
720 Gierlotka Oskar przed6 20
721 Golka Małgorzata przed5 21
722 Grabara Jakub przed6 22
723 Jaksik Franciszek przed5 23
724 Jans Oliwier przed6 24
725 Jurgielska Kaja przed6 25
726 Kalina Krzak przed5 26
727 Kamil Materna przed5 27
728 Kapczyński Sergiusz przed6 28
729 Katarzyński Jakub przed5 29
730 Kincel Marta przed5 30
731 Koszela Wanessa przed6 31
732 Kowalski Tomasz przed5 32
733 Koziełek Nicole przed5 33
734 Kret Maja przed5 34
735 Krzak Kalina przed5 35
736 Kuminek Aleksandra przed5 36
737 Kyć Dawid przed6 37
738 Langier Maciej przed5 38
739 Lazar Łukasz przed5 39
740 Śladkowski Bartosz przed6 40
741 Świątek Dawid przed5 41
742 Świątkowska Maja przed5 42
743 Machulec Amelia przed6 43
744 Malicka Paulina przed6 44
745 Materna Kamil przed5 45
746 Mateusz Pyra przed5 46
747 Mietła Wojciech przed5 47
748 Moroń Kacper przed6 48
749 Mrowiec Damian przed6 49
750 Musielak Alicja przed5 50
751 Niedźwiedzka Zuzanna przed5 51
752 Nowak Alan przed5 52
753 Olejniczak Amadeusz przed5 53
754 Omilanowicz Oliwia przed5 54
755 Pacut Michał przed5 55
756 Pierzchała Aleksandra przed6 56
757 Podborny Jakub przed5 57
758 Pyra Mateusz przed5 58
759 Rosołowska Agata przed6 59
760 Serda Maja przed6 60
761 Sitarz Małgorzata przed6 61
762 Skawiński Dominik przed5 62
763 Skowron Natalia przed6 63
764 Skuleta Wiktoria przed5 64
765 Smykała Julia przed6 65
766 Smykała Szymon przed5 66
767 Soczomski Mikołaj przed6 67
768 Sokół Patryk przed5 68
769 Stasiowski Roch przed5 69
770 Szymański Sylwester przed5 70
771 Tomaszek Maciek przed5 71
772 Wawro Filip przed5 72
773 Wąchało Filip przed5 73
774 Wigłasz Emilia przed5 74
775 Wojciech Mietła przed5 75
776 Zagórska Barbara przed5 76
777 Zając Oliwia przed6 77
Katowice
Miejskie Przedszkole nr 34 im. Jasia i Małgosi
lp. imię i nazwisko klasa
778 Jedynak Maja przed6 1
779 Szenior Hanna przed6 2
780 Wrzyszyńska Julia przed6 3
781 Zaporowska Zofia przed6 4
Katowice
IV LO im. gen. Stanisława Maczka
lp. imię i nazwisko klasa
782 Bal Martyna 3ponad 1
783 Bogacka Sylwia 3ponad 2
784 Bogdanowicz Kamila 3ponad 3
785 Gierońska Julia 3ponad 4
786 Jelonek Ewelina 2ponad 5
787 Kupka Martyna 3ponad 6
788 Śladowska Katarzyna 2ponad 7
789 Świder Martyna 3ponad 8
790 Pazik Patrycja 2ponad 9
791 Podgórska Angelika 3ponad 10
792 Różańska Monika 2ponad 11
793 Zmysłowska Alicja 3ponad 12
Katowice
Szkoła podstawowa nr 59
lp. imię i nazwisko klasa
794 Baryła Zofia 4sp 1
795 Bełza Adam 2sp 2
796 Bem Michał 5sp 3
797 Bronisławski Kajetan 5sp 4
798 Bulas Laura 2sp 5
799 Chaber Patrycja 2sp 6
800 Dębczak Karolina 6sp 7
801 Długajczyk Katarzyna 3sp 8
802 Duma Laura 4sp 9
803 Dziuba Patryk 6sp 10
804 Gałan Julia 6sp 11
805 Ganszczyk Barbara 6sp 12
806 Gibińska Barbara 3sp 13
807 Gruszka Małgorzata 5sp 14
808 Grycman Natan 2sp 15
809 Gucińska Oliwia 6sp 16
810 Hermannn Hanna 2sp 17
811 Hibszer Anna 6sp 18
812 Kornecka Gaja 6sp 19
813 Koszela Wiktoria 2sp 20
814 Krukowska Martyna 2sp 21
815 Krzoska Dominik 2sp 22
816 Łopaciuk Paweł 3sp 23
817 Matusek Julia 5sp 24
818 Mieszczak Mateusz 2sp 25
819 Miszok Julia 2sp 26
820 Nadziałek Konrad 2sp 27
821 Nycek Oliwia 2sp 28
822 Olszewska Alicja 2sp 29
823 Palacz Piotr 2sp 30
824 Penczek Zuzanna 3sp 31
825 Pianka Michał 2sp 32
826 Podborny Maciej 2sp 33
827 Pyka Bartłomiej 2sp 34
828 Rzońca Kordian 2sp 35
829 Stasiczek Maryla 3sp 36
830 Szulc Oskar 2sp 37
831 Szwięga Piotr 2sp 38
832 Wardawy Kamil 6sp 39
833 Wilsz Hubert 4sp 40
834 Wojtek Kamil 3sp 41
835 Wysocki Jakub 2sp 42
836 Zagórska Hanna 2sp 43
Katowice
Szkoła Podstawowa nr 34
lp. imię i nazwisko klasa
837 Bartoszek Nicol 5sp 1
838 Cierpica Katarzyna 5sp 2
839 Dembińska Martyna 5sp 3
840 Gawrońska Klaudia 5sp 4
841 Hajduk Mateusz 5sp 5
842 Insadowska Klaudia 5sp 6
843 Jankowska Wiktoria 5sp 7
844 Kieczka Alicja 5sp 8
845 Kost Justyna 5sp 9
846 Kostera Artur 5sp 10
847 Nowak Julia 5sp 11
848 Nowojska Angelika 5sp 12
849 Pawłowicz Natalia 5sp 13
850 Pieroń Magda 5sp 14
851 Płaczek Miłosz 5sp 15
852 Prause Alicja 5sp 16
853 Radłowska Weronika 5sp 17
854 Roik Dawid 5sp 18
855 Słowiński Kamil 5sp 19
856 Smołka Emilia 5sp 20
857 Sroka Magdalena 5sp 21
858 Wiatrowska Paulina 5sp 22
859 Wojtala Katarzyna 5sp 23
860 Wyszyńska Zuzanna 5sp 24
861 Zacharz Aneta 5sp 25
Katowice
Zespół Szkolno-Przedszkolny dla Dzieci Niesłyszących i Słabo Słyszących
lp. imię i nazwisko klasa
862 Folta Dawid 1ponad 1
863 Korzec Jolanta 1ponad 2
864 Legęza Małgorzata 2ponad 3
865 Życińska Izabela 2gim 4
866 Rosołowski Andrzej 3gim 5
867 Wieczorek Angelika 2ponad 6
Katowice
Zespół Szkół Plastycznych /LP
lp. imię i nazwisko klasa
868 Bajura Karolina 4lp 1
869 Bęben Magdalena 2lp 2
870 Błaszczyk Ewa 1lp 3
871 Bojdoł Jagoda 3lp 4
872 Bujak Dorota 2lp 5
873 Bukowski Miłosz 2lp 6
874 Chrobok Marek 2lp 7
875 Cibis Katarzyna 4lp 8
876 Ciuła Agata 3lp 9
877 Czypionka Żaneta 1lp 10
878 Dorabiała Maciej 3lp 11
879 Dryszel Monika 2lp 12
880 Dudziak Karolina 3lp 13
881 Dziuba Dominik 2lp 14
882 Foryś Sonia 1lp 15
883 Franik Natalia 4lp 16
884 Glista Zuzanna 2lp 17
885 Graf Adam 1lp 18
886 Gromada Agata 2lp 19
887 Guzy Bartosz 1lp 20
888 Haluza Samanta 1lp 21
889 Hejnoł Magdalena 2lp 22
890 Herwy Justyna 2lp 23
891 Janerka Dominika 1lp 24
892 Janetta Karolina 3lp 25
893 Jarząb Katarzyna 4lp 26
894 Jastrząb Katarzyna 3lp 27
895 Jaworek Anna 4lp 28
896 Kałążna Kinga 3lp 29
897 Kałuża Weronika 1lp 30
898 Kałużny Kamil 3lp 31
899 Kicak Anna 2lp 32
900 Knap Michał 1lp 33
901 Knefel Katarzyna 1lp 34
902 Koźluk Ewelina 3lp 35
903 Koryciak Kinga 2lp 36
904 Kowalska Justyna 1lp 37
905 Kracla Julia 1lp 38
906 Kruza Karolina 1lp 39
907 Krzemińska Roksana 1lp 40
908 Kubik Marta 2lp 41
909 Kucharska Anna 1lp 42
910 Kuczowicz Agnieszka 3lp 43
911 Kuś Szymon 3lp 44
912 Kwiatkowska Angelika 1lp 45
913 Leniartek Agata 2lp 46
914 Libera Anna 3lp 47
915 Likus Monika 1lp 48
916 Lipińska Karolina 2lp 49
917 Żerdzińska Agnieszka 1lp 50
918 Żogała Paulina 3lp 51
919 Żyła Anna 1lp 52
920 Łaciak Ewelina 3lp 53
921 Łebek Anna 2lp 54
922 Magdalena Botor 1lp 55
923 Magryś Patrycja 3lp 56
924 Makowska Adrianna 1lp 57
925 Małecka Katarzyna 2lp 58
926 Masternak Paulina 3lp 59
927 Milewska Karina 3lp 60
928 Modrzyńska Patrycja 3lp 61
929 Morawiec Roksana 1lp 62
930 Mrozik Alicja 4lp 63
931 Nieroba Natalia 4lp 64
932 Nowicki Jakub 4lp 65
933 Nowok Kinga 1lp 66
934 Ogierman Agata 3lp 67
935 Orlikowska Dominka 3lp 68
936 Padula Jakub 1lp 69
937 Pakosz Alicja 3lp 70
938 Patermann Anna 1lp 71
939 Pieniek Miriam 3lp 72
940 Pietrek Wiktoria 1lp 73
941 Pisarek Klaudia 3lp 74
942 Poloczek Karolina 4lp 75
943 Prędka Sabina 1lp 76
944 Przybyła Dawid 3lp 77
945 Rajnisz Aleksandra 4lp 78
946 Reszka Natalia 2lp 79
947 Roeder Patrycja 3lp 80
948 Rossolini Jessika 2lp 81
949 Rozkoszny Klaudia 2lp 82
950 Sługocka Natalia 2lp 83
951 Sobel Paulina 3lp 84
952 Sobolewska Kinga 2lp 85
953 Sroczyńska Koryna 3lp 86
954 Stajer Aleksandra 4lp 87
955 Stępień Klaudia 2lp 88
956 Stępniak Radosław 2lp 89
957 Strojniak Paulina 3lp 90
958 Suchowska Katarzyna 4lp 91
959 Szczypel Arkadiusz 2lp 92
960 Szołtysek Oliwia 1lp 93
961 Szołtysek Sylwia 2lp 94
962 Szwarc Magdalena 1lp 95
963 Trzcionka Anna 1lp 96
964 Twardowski Marcin 1lp 97
965 Tymolewska Renata 4lp 98
966 Urbańczyk Karolina 2lp 99
967 Warmus Bhakti 2lp 100
968 Wojtaszek Marta 3lp 101
969 Wolny Marta 4lp 102
970 Woszczak Martyna 3lp 103
Katowice
Zespół Szkół Plastycznych /OSSP
lp. imię i nazwisko klasa
971 Anczyk Stanisław 3ossp 1
972 Balura Sonia 6ossp 2
973 Banasiewicz Natalia 6ossp 3
974 Baran Adriana 6ossp 4
975 Baranowska Joanna 3ossp 5
976 Beliczyńska Laura 2ossp 6
977 Bierońska Nina 3ossp 7
978 Bisaga Oliwia 5ossp 8
979 Boryczka Antonina 2ossp 9
980 Breidel Weronika 1ossp 10
981 Brzezinka Antonina 1ossp 11
982 Budarczyk Emilia 2ossp 12
983 Bulska Aleksandra 2ossp 13
984 Bzdak Natalia 2ossp 14
985 Charchut Justyna 2ossp 15
986 Chromik Agnieszka 5ossp 16
987 Czeszejko Marek 1ossp 17
988 Dronia Arkadiusz 6ossp 18
989 Duch Dominika 3ossp 19
990 Dworczyk Paweł 5ossp 20
991 Dyduch Karolina 2ossp 21
992 Fedak Daria 3ossp 22
993 Gajewski Filip 2ossp 23
994 Gałan Anna 6ossp 24
995 Gawron Monika 4ossp 25
996 Gierka Wiktoria 6ossp 26
997 Glomb Klaudia 4ossp 27
998 Głos Grzegorz 3ossp 28
999 Godula Katarzyna 1ossp 29
1000 Grabarska Katarzyna 4ossp 30
1001 Gras Patrycja 2ossp 31
1002 Grolik Zuzanna 3ossp 32
1003 Gruba Karolina 3ossp 33
1004 Grzywacz Michał 1ossp 34
1005 Hołoga Daria 2ossp 35
1006 Hołoś Natalia 4ossp 36
1007 Hornik Paulina 4ossp 37
1008 Iwanowska Wiktoria 3ossp 38
1009 Jagła Marta 5ossp 39
1010 Jajko Martyna 4ossp 40
1011 Jakubczyk Julia 6ossp 41
1012 Janecki Krystian 4ossp 42
1013 Jarzombek Wiktoria 2ossp 43
1014 Juraszczyk Anna 3ossp 44
1015 Juszczyk Karolina 6ossp 45
1016 Kacyniak Julia 1ossp 46
1017 Kajewska Agata 2ossp 47
1018 Kawecka Julia 4ossp 48
1019 Kawka Julia 1ossp 49
1020 Kempa Agata 1ossp 50
1021 Kempa Julia 4ossp 51
1022 Kołacz Monika 2ossp 52
1023 Kornas Katarzyna 5ossp 53
1024 Kornecka Pola 1ossp 54
1025 Kosińska Julia 1ossp 55
1026 Kowol Paulina 5ossp 56
1027 Krasoń Jakub 5ossp 57
1028 Królikowski Mateusz 5ossp 58
1029 Kreuschner Klementyna 1ossp 59
1030 Krotofil Anna 2ossp 60
1031 Krzemińska Julia 2ossp 61
1032 Lanczek Agata 1ossp 62
1033 Laskowska Zuzanna 1ossp 63
1034 Latała Kamila 6ossp 64
1035 Laurentowski Michał 4ossp 65
1036 Lichoś Klaudia 3ossp 66
1037 Lichota Zuzanna 2ossp 67
1038 Lis Antoni 1ossp 68
1039 Lubańska Karolina 1ossp 69
1040 Łodkowski Artur 3ossp 70
1041 Łuszczyńska Sonia 6ossp 71
1042 Świerczyńska Klaudia 6ossp 72
1043 Madaj-Solberg Matilda 1ossp 73
1044 Madeja Julia 5ossp 74
1045 Majek Sylwia 3ossp 75
1046 Makała Ksenia 3ossp 76
1047 Malinowska Kaja 1ossp 77
1048 Mańka Wiktoria 2ossp 78
1049 Marczewska Paulina 2ossp 79
1050 Milej Marta 2ossp 80
1051 Mirek Karolina 4ossp 81
1052 Mróz Aleksandra 2ossp 82
1053 Mruk Aleksandra 6ossp 83
1054 Nowak Julia 4ossp 84
1055 Nowak Karolina 2ossp 85
1056 Nowak Tomasz 3ossp 86
1057 Nowrot Beata 1ossp 87
1058 Oczkowicz Anna 5ossp 88
1059 Oleszczak Marcel 2ossp 89
1060 Olszewska Aleksandra 5ossp 90
1061 Padiasek Dominika 5ossp 91
1062 Parada Jakub 2ossp 92
1063 Pasek Małgorzata 5ossp 93
1064 Pawliczek Michalina 4ossp 94
1065 Piętka Martyna 1ossp 95
1066 Piekarczyk Małgorzata 3ossp 96
1067 Pietka Patrycja 3ossp 97
1068 Pietrzyk Konstancja 1ossp 98
1069 Piotrowska Agata 6ossp 99
1070 Piotrowska Karolina 5ossp 100
1071 Poznańska Luiza 4ossp 101
1072 Procner Krzysztof 5ossp 102
1073 Raczek Irmina 3ossp 103
1074 Raczek Jan 1ossp 104
1075 Raczyński Borys 2ossp 105
1076 Radwańska Katarzyna 4ossp 106
1077 Rajca Małgorzata 6ossp 107
1078 Rogacka Daria 2ossp 108
1079 Sabatowska Magdalena 6ossp 109
1080 Sajnóg Magdalena 2ossp 110
1081 Salamon Zuzanna 4ossp 111
1082 Samluk Weronika 1ossp 112
1083 Sarnowska Małgorzata 4ossp 113
1084 Schreck Kinga 1ossp 114
1085 Sobolewska Maja 1ossp 115
1086 Sodo Zuzanna 3ossp 116
1087 Solorz Klara 6ossp 117
1088 Spandel Julia 1ossp 118
1089 Stankiewicz Antonina 3ossp 119
1090 Stypiński Marta 3ossp 120
1091 Synoradzka Magdalena 3ossp 121
1092 Sznapka Daria 6ossp 122
1093 Sznober Ewa 2ossp 123
1094 Szweda Dominika 4ossp 124
1095 Trzcińska Anna 3ossp 125
1096 Turek Joanna 6ossp 126
1097 Vogel Wiktoria 3ossp 127
1098 Wasiak Zuzanna 3ossp 128
1099 Wójcik Anna 1ossp 129
1100 Wójcik Wojciech 4ossp 130
1101 Wójcik Zuzanna 3ossp 131
1102 Węgrzyn Anika 5ossp 132
1103 Weber Lena 2ossp 133
1104 Wejchert Dajana 5ossp 134
1105 Wilsz Wojciech 6ossp 135
1106 Witosz Maja 1ossp 136
1107 Wnuk Julia 6ossp 137
1108 Woźnica Marcin 5ossp 138
1109 Wyszyński Jakub 3ossp 139
1110 Zawiślak Magdalena 5ossp 140
1111 Zioło Wiktoria 2ossp 141
Katowice
Gimnazjum nr 17
lp. imię i nazwisko klasa
1112 Balcer Magdalena 3gim 1
1113 Balicka Joanna 2gim 2
1114 Brożyna Dominika 1gim 3
1115 Hebda Bartłomiej 2gim 4
1116 Jurczyk Wiktoria 2gim 5
1117 Kitaszewski Wiktor 2gim 6
1118 Kotecka Wiktoria 1gim 7
1119 Kowalska Wiktoria 3gim 8
1120 Krasińska Sonia 1gim 9
1121 Langer Angelika 3gim 10
1122 Lowin Karolina 1gim 11
1123 Łagosz Kinga 3gim 12
1124 Śliwińska Klaudia 2gim 13
1125 Machalica Asenata 2gim 14
1126 Makowska Kinga 3gim 15
1127 Mazurek Anna 3gim 16
1128 Mielczarek Marta 1gim 17
1129 Nędzołek Marta 2gim 18
1130 Padoł Natalia 3gim 19
1131 Przewoźny Mateusz 2gim 20
1132 Przybył Iwona 3gim 21
1133 Zerzucha Sandra 1gim 22
1134 Zowada Nicole 2gim 23
Katowice
Szkoła Podstawowa nr 53
lp. imię i nazwisko klasa
1135 Bąk W. 4sp 1
1136 Ertel J. 5sp 2
1137 Golek N. 5sp 3
1138 Hansl K. 5sp 4
1139 Mol E. 4sp 5
1140 Mucha P. 5sp 6
1141 Pinocy J. 4sp 7
1142 Pluta N. 4sp 8
1143 Procińska L. 4sp 9
1144 Przepaśniak Gabriela 4sp 10
1145 Rybok M. 5sp 11
1146 Stanisławczyk J. 6sp 12
1147 Stanisławczyk J. 4sp 13
1148 Stypa W. 4sp 14
1149 Wierzbicka N. 5sp 15
Katowice
Szkoła Podstawowa nr 48 w Katowicach
lp. imię i nazwisko klasa
1150 Antczak Małgorzata 6sp 1
1151 Anton Zofia 6sp 2
1152 Buczyńska Sonia 6sp 3
1153 Chrząszcz Nadia 5sp 4
1154 Ciszewski Daniel 5sp 5
1155 Danek Patryk 4sp 6
1156 Ficek Dominika 5sp 7
1157 Filak Julia 5sp 8
1158 Goj Kinga 5sp 9
1159 Jakubowicz Kacper 5sp 10
1160 Jarczyńska Julia 6sp 11
1161 Kempa Emilia 5sp 12
1162 Klima Kamila 4sp 13
1163 Kociak Hanna 5sp 14
1164 Langer Jakub 5sp 15
1165 Mazur Marta 6sp 16
1166 Olma Patrycja 5sp 17
1167 Piątek Filip 5sp 18
1168 Stoszek Natalia 6sp 19
1169 Włodarczyk Dalia 5sp 20
1170 Wróbel Wiktoria 6sp 21
Katowice
Szkoła Podstawowa Nr 45 im. K. Makuszyńskiego w Katowicach
lp. imię i nazwisko klasa
1171 Badowska Sandra 4sp 1
1172 Biłecka Zuzanna 4sp 2
1173 Błaszczyk Julia 4sp 3
1174 Buchta Patryk 4sp 4
1175 Danek Filip 4sp 5
1176 Górka Ewelina 4sp 6
1177 Kluge Natalia 4sp 7
1178 Lipa Anna 4sp 8
1179 Łęcki Piotr 4sp 9
1180 Madera Patryk 4sp 10
1181 Melon Aleksander 4sp 11
1182 Musioł Wiktoria 4sp 12
1183 Sosińska Cyntia 4sp 13
1184 Sruska Oliwia 4sp 14
1185 Sternik Szymon 4sp 15
1186 Wąs Dominika 4sp 16
Katowice
MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 94
lp. imię i nazwisko klasa
1187 Adamowicz Bartosz przed6 1
1188 Brzozowska Paulina przed6 2
1189 Caboń Karolina przed6 3
1190 Gadauła Oliwier przed6 4
1191 Hacaś Julia przed6 5
1192 Kmiecik Natalia przed6 6
1193 Kowalska Julia przed6 7
1194 Linert Martyna przed6 8
1195 Lubelska Zuzanna przed6 9
1196 Majka Wiktor przed6 10
1197 Maślanka Maja przed6 11
1198 Manowska Alicja przed6 12
1199 Mitura Karolina przed6 13
1200 Muller Zofia przed6 14
1201 Musialik Kamil przed6 15
1202 Noworolnik Miłosz przed6 16
1203 Obońska Magdalena przed6 17
1204 Pacholczak Oliwia przed6 18
1205 Podolski Oliwier przed6 19
1206 Rutka Tomasz przed6 20
1207 Surowiec Oliwia przed6 21
1208 Swędzioł Monika przed6 22
1209 Tylkowski Wiktor przed6 23
1210 Wądołowska Laura przed6 24
1211 Wiśniecki Tymoteusz przed6 25
Katowice
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana III Sobieskiego
lp. imię i nazwisko klasa
1212 Akpa Aleksandra 3sp 1
1213 Aleksowicz Kajetan 6sp 2
1214 Antoniewicz Adam 3sp 3
1215 Badura Wiktoria 6sp 4
1216 Balińska Julia 3sp 5
1217 Bażant Tobiasz 6sp 6
1218 Beckman Weronika 3sp 7
1219 Bensz Michał 3sp 8
1220 Bojdoł Paweł 6sp 9
1221 Bozek Kempińska Maria 6sp 10
1222 Cetnarski Michał 3sp 11
1223 Chyliński Maciej 6sp 12
1224 Danielska Nina 3sp 13
1225 Drajem Piotr 6sp 14
1226 Dudek Weronika 3sp 15
1227 Dudka Amanda 3sp 16
1228 Fedyniak Tadeusz 3sp 17
1229 Gawron Martyna 3sp 18
1230 Gembalski Teodor 3sp 19
1231 Gradzik Oskar 3sp 20
1232 Grześkowiak Oliwia 3sp 21
1233 Haber Adam 3sp 22
1234 Hubicki Konrad 6sp 23
1235 Januszowski Fabian 6sp 24
1236 Jędras Weronika 6sp 25
1237 Jendrysik Jakub 3sp 26
1238 Kobiela Natalia 3sp 27
1239 Kołacki Bartłomiej 3sp 28
1240 Kołacki Grzegorz 6sp 29
1241 Kołakowska Anna 6sp 30
1242 Kołodziej Krystian 3sp 31
1243 Krazja Dominika 6sp 32
1244 Krystek Karina 6sp 33
1245 Kudła Szymon 3sp 34
1246 Kusnierczyk Filip 6sp 35
1247 Lesiuk Natalia 3sp 36
1248 Żabiński Olaf 3sp 37
1249 Świętek Kajetan 3sp 38
1250 Łytkowski Sebastian 3sp 39
1251 Machura Maksymilian 3sp 40
1252 Malaspina Angelo 6sp 41
1253 Marczyńska Wiktoria 3sp 42
1254 Muniak Joanna 6sp 43
1255 Olszak Laura 3sp 44
1256 Piecuch Mateusz 3sp 45
1257 Piela Julia 3sp 46
1258 Popek Robert 3sp 47
1259 Przewodowski Grzegorz 3sp 48
1260 Rakowski Alan 3sp 49
1261 Ratowski Igor 3sp 50
1262 Rutecki Maksymilian 3sp 51
1263 Sitek Kacper 3sp 52
1264 Sitkiewicz Marcin 6sp 53
1265 Skrodzka Zuzanna 6sp 54
1266 Skrodzki Gabriel 3sp 55
1267 Sowińska WIktoria 3sp 56
1268 Stec Kinga 3sp 57
1269 Stolorz Aleksandra 6sp 58
1270 Szafran Angelika 3sp 59
1271 Szefer Szymon 3sp 60
1272 Szlędak Kacper 6sp 61
1273 Telus Sandra 3sp 62
1274 Walczyk Oskar 3sp 63
1275 Warzecha Maciej 3sp 64
1276 Wieczorek Adam 6sp 65
1277 Wilkowski Daniel 3sp 66
Katowice
Zespół Szkół Nr 1 im.gen J.Ziętka
lp. imię i nazwisko klasa
1278 Bromboszcz Martyna 2gim 1
1279 Fieroch Klaudia 3gim 2
1280 Kloc Magdalena 3gim 3
1281 Ślusarska Magdalena 2gim 4
1282 Śmiarowska Joanna 2gim 5
1283 Mamcarz Klaudia 3gim 6
1284 Murowany Patryk 3gim 7
1285 Rumpel Aleksandra 3gim 8
1286 Strońska Dominika 2gim 9
1287 Szewczyk Roksana 3gim 10
1288 Tkadlec Magdalena 2gim 11
1289 Zahel Iga 2gim 12
1290 Załęcki Aleksander 3gim 13
Katowice
Szkoła podstawowa z oddziałami integracyjnymi nr 21 im. Karola Miarki
lp. imię i nazwisko klasa
1291 Bielasz Zofia 4sp 1
1292 Bromboszcz Agata 5sp 2
1293 Broncel Wiktoria 4sp 3
1294 Ciesielska Julia 4sp 4
1295 Cieszewska Hanna 4sp 5
1296 Cieszewska Weronika 4sp 6
1297 Dziura Julia 5sp 7
1298 Grycman Julia 4sp 8
1299 Hiłuj Wiktoria 5sp 9
1300 Holecka Kinga 5sp 10
1301 Kotula Katarzyna 4sp 11
1302 Kozieł Emilia 5sp 12
1303 Kurek Michał przed6 13
1304 Lis Julia 4sp 14
1305 Loska Agata 4sp 15
1306 Młynarska Ewa przed6 16
1307 Mucha Dominik 4sp 17
1308 Niemiec Aleksandra 4sp 18
1309 Niestroj Anna 5sp 19
1310 Proksa Zuzanna 4sp 20
1311 Reszka Emilia 5sp 21
1312 Reszka Karolina 5sp 22
1313 Serafin Maksym 4sp 23
1314 Siewior Natalia 4sp 24
1315 Somper Karolina 5sp 25
1316 Szojda Dominika 5sp 26
1317 Szojda Patryk 5sp 27
1318 Tomasik Alicja 5sp 28
1319 Urbańczyk Małgorzata 4sp 29
1320 Władyka Marcin 5sp 30
Katowice
Szkoła podstawowa nr 15 w Katowicach
lp. imię i nazwisko klasa
1321 Hałat Barbara 5sp 1
1322 Matyjasiak Olaf 5sp 2
1323 Molenda Martyna 5sp 3
1324 Petridis Rafael 4sp 4
1325 Pines Anna 5sp 5
1326 Plewik Marta 5sp 6
1327 Solorz Wiktoria 6sp 7
1328 Stolarczyk Jakub 4sp 8
1329 Stróżny Maja 5sp 9
1330 Zigler Borys 5sp 10
Katowice
Szkoła podstawowa nr 66 im. Korczaka
lp. imię i nazwisko klasa
1331 Gajdzińska Martyna 5sp 1
1332 Karcz Kinga 5sp 2
1333 Korpok Weronika 5sp 3
1334 Lieber Karolina 6sp 4
1335 Mendakiewicz Anna 5sp 5
1336 Perszel Wiktoria 6sp 6
1337 Preisner Magdalena 6sp 7
1338 Rogóż Aurelia 5sp 8
1339 Skura Aleksandra 6sp 9
1340 Sobczyk Marta 6sp 10
1341 Swadźba Jan 5sp 11
1342 Szczęsna Julia 5sp 12
1343 Szulc Martyna 5sp 13
1344 Szwajca Hanna 5sp 14
1345 Witkowska Karolina 6sp 15
1346 Wojciechowski-Mazur Filip 4sp 16
Katowice
Szkoła Podstawowa nr 36
lp. imię i nazwisko klasa
1347 Adamska Dominika 3sp 1
1348 Adamski Kacper 3sp 2
1349 Aniszewska Weronika 3sp 3
1350 Bąk Amelia 3sp 4
1351 Bloch Bartłomiej 3sp 5
1352 Boińska Anna 3sp 6
1353 Brzeski Ryszard 3sp 7
1354 Christ Krzysztof 3sp 8
1355 Dorobisz Kamil 3sp 9
1356 Drzymała Kamil 3sp 10
1357 Dutkowski Bartosz 3sp 11
1358 Ganczarczyk Kamil 3sp 12
1359 Głowacki Klaudiusz 3sp 13
1360 Gos Zuzanna 3sp 14
1361 Grabowski Mikołaj 3sp 15
1362 Griessgraber Wojciech 3sp 16
1363 Guźdź Tomasz 3sp 17
1364 Guzik Dawid 3sp 18
1365 Jończyk Amelia 3sp 19
1366 Kempka Paweł 3sp 20
1367 Kluza Wiktoria 3sp 21
1368 Kmieć Dawid 3sp 22
1369 Koczmorska Aleksandra 3sp 23
1370 Kołodziejczyk Patryk 3sp 24
1371 Kosińska Laura 3sp 25
1372 Kozieł Marta 3sp 26
1373 Krakowiński Michał 3sp 27
1374 Królicka Zuzanna 3sp 28
1375 Kreja Julia 3sp 29
1376 Krypel Nikola 3sp 30
1377 Kufel Natan 3sp 31
1378 Lewczuk Nina 3sp 32
1379 Żmija Jakub 3sp 33
1380 Śliwa Wiktoria 3sp 34
1381 Mikołajczyk Jakub 3sp 35
1382 Milewicz Mikołaj 3sp 36
1383 Modzińska Zuzanna 3sp 37
1384 Niewiadomska Emilia 3sp 38
1385 Obara Amelia 3sp 39
1386 Oziemblewski Krzysztof 3sp 40
1387 Pacewicz Piotr 3sp 41
1388 Pakuła Adam 3sp 42
1389 Polewka Maksymilian 3sp 43
1390 Prażuch Wojciech 3sp 44
1391 Rafałowicz Kamil 3sp 45
1392 Romański Jakub 3sp 46
1393 Rorbek Radosław 3sp 47
1394 Rzońca Michał 3sp 48
1395 Sędkowska Martyna 3sp 49
1396 Sękała Zuzanna 3sp 50
1397 Skubakowska Amelia 3sp 51
1398 Stachoń Konrad 3sp 52
1399 Stanik Jakub 3sp 53
1400 Stożek Małgorzata 3sp 54
1401 Szymański Kamil 3sp 55
1402 Tkocz Maja 3sp 56
1403 Tyszczak Kornelia 3sp 57
1404 Urbańska Katarzyna 3sp 58
Katowice
Gimnazjum nr 18 im. Józefa Nowary
lp. imię i nazwisko klasa
1405 Czardybon Klaudia 3gim 1
1406 Czech Barbara 1gim 2
1407 Czekajska Justyna 1gim 3
1408 Czelnik Wiktoria 3gim 4
1409 Kostorz Mateusz 1gim 5
1410 Kotula Weronika 1gim 6
1411 Kozieł Antonina 3gim 7
1412 Misiak Sandra 1gim 8
1413 Naczyńska Matylda 1gim 9
1414 Nalepa Maja 3gim 10
1415 Płociszko Ilona 3gim 11
1416 Samagalska Izabella 1gim 12
1417 Szczypa Matryna 3gim 13
1418 Tresińska Ada 3gim 14
1419 Urbanek Marzena 3gim 15
Świętochłowice
nazwa szkoły
lp. imię i nazwisko klasa
1420 Kolarczyk Agnieszka dorosla 1
Świętochłowice
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Miłośników Ziemi Śląskiej
lp. imię i nazwisko klasa
1421 FICK MARIA 6sp 1
1422 GAWRON JULIA 5sp 2
1423 GROBELKA NATALIA 6sp 3
1424 GRYGNY DOMINIKA 6sp 4
1425 HANZEL ZUZANNA 5sp 5
1426 HULLIN JAKUB 3sp 6
1427 JAKUBCZYK ZUZANNA 5sp 7
1428 JANASZKE KATARZYNA 6sp 8
1429 JELEŃ WIKTORIA 5sp 9
1430 KNAP MACIEJ 5sp 10
1431 Kocurek Alicja 3sp 11
1432 Koj Małgorzata 5sp 12
1433 KOKOSZKA KATARZYNA 3sp 13
1434 KUSZ ZUZANNA 5sp 14
1435 Lisnikowska Paulina 6sp 15
1436 MACHA KLAUDIA 3sp 16
1437 MAŁYSEK JAKUB 3sp 17
1438 MAŁYSEK KAROLINA 3sp 18
1439 MIKULSKA ALEKSANDRA 6sp 19
1440 Niechwiejczyk Kinga 3sp 20
1441 PIEC EMILIA 5sp 21
1442 ROGAŚ NICOLA 5sp 22
1443 Stalmach Paula 5sp 23
1444 SZEWCZYK WERONIKA 5sp 24
1445 Tereszczuk Salomea 3sp 25
1446 WĘGIEREK MAJKA 3sp 26
1447 Zarzycki Bartosz 3sp 27
1448 Zawisza Natalia 3sp 28
Świętochłowice
Szkoła Podstawowa nr 2
lp. imię i nazwisko klasa
1449 Bętkowska Dominika 6sp 1
1450 Bochenek Maja 5sp 2
1451 Bochenek Zuzanna 5sp 3
1452 Cierpich Dagmara 5sp 4
1453 Kolarczyk Julia 2sp 5
1454 Kowolik Natalia 6sp 6
1455 Krół Grzegorz 6sp 7
1456 Kułak Tomasz 6sp 8
1457 Suchanek Natalia 5sp 9
Świętochłowice
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Gimnazjum nr 2
lp. imię i nazwisko klasa
1458 Bąk Wiktoria 3gim 1
1459 Botorek Daria 3gim 2
1460 Buchczyk Sara 3gim 3
1461 Droś Kinga 3gim 4
1462 Dyczka Magdalena 3gim 5
1463 Górka Patrycja 3gim 6
1464 Grala Anita 3gim 7
1465 Hajduk Karolina 3gim 8
1466 Kopia Klaudia 3gim 9
1467 Segeta Paulina 3gim 10
1468 Stelmach Wiktoria 3gim 11
1469 Tkaczyk Kinga 3gim 12
1470 Zalewska Dominika 3gim 13
Świętochłowice
II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja
lp. imię i nazwisko klasa
1471 Dołgowicz Dominika 1ponad 1
1472 Koryciak Klaudia 1ponad 2
1473 Troszczynska Magdalena 1ponad 3
Świętochłowice
Młodzieżowy Dom Kultury
lp. imię i nazwisko klasa
1474 Skonieczek Marcel 2sp 1
Świętochłowice
Szkoła Podstawowa nr 3
lp. imię i nazwisko klasa
1475 Bekman Zosia 5sp 1
1476 Chwałek Dawid 6sp 2
1477 Grosman Karolina 6sp 3
1478 Gruszka Klaudia 6sp 4
1479 Grzondziel Miłosz 2sp 5
1480 Kiełkowska Wiktoria 6sp 6
1481 Kowalczyk Julia 4sp 7
1482 Krawczyk Katarzyna 6sp 8
1483 Mośko Zuzanna 4sp 9
1484 Musioł Agnieszka 4sp 10
1485 Pyka Maja 4sp 11
1486 Rogala Katarzyna 6sp 12
1487 Sichma Zuzanna 4sp 13
1488 Walasek Marcin 5sp 14
1489 Wrbniak Kamil 5sp 15
Świętochłowice
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
lp. imię i nazwisko klasa
1490 Cichy Magdalena 1ponad 1
1491 Czapla Samanta 1ponad 2
1492 Franczyk Klaudia 1ponad 3
1493 Golec Karol 1ponad 4
1494 Grądzka Julia 1gim 5
1495 Gurgul Barbara 1gim 6
1496 Króliczek Olga 3gim 7
1497 Świętek Ksena 2gim 8
1498 Maćkowska Justyna 1ponad 9
1499 Mateja Adrianna 1gim 10
1500 Mencel Natalia 1ponad 11
1501 Ogorzelska Paulina 1ponad 12
1502 Pasternok Kamil 1ponad 13
1503 Tomasik Wiktoria 1gim 14
Świętochłowice
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 17
lp. imię i nazwisko klasa
1504 Bździkot Natalia 5sp 1
1505 Darowska Julia 5sp 2
1506 Gawenda Łucja 5sp 3
1507 Graca Sandra 5sp 4
1508 Kawka Dominika 5sp 5
1509 Kosidło Wiktoria 5sp 6
1510 Kostorz Nicola 5sp 7
1511 Krekora Sandra 5sp 8
1512 Kubanek Beata 5sp 9
1513 Łukawska Nicola 5sp 10
1514 Partyka Natalia 5sp 11
1515 Pietrowski Kamil 5sp 12
1516 Roskosz Nicola 5sp 13
1517 Swoboda Sandra 6sp 14
Ornontowice
Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Ornontowicach
lp. imię i nazwisko klasa
1518 Adamczyk Karolina 3gim 1
1519 Domogała Patrycja 2gim 2
1520 Gilner Barbara 1gim 3
1521 Gogolin Natalia 2gim 4
1522 Kawula Izabela 2gim 5
1523 Kielar Patrycja 2gim 6
1524 Rajs Agnieszka 3gim 7
1525 Rocznik Natalia 2gim 8
1526 Sandra Ryt 2gim 9
1527 Słupik Agnieszka 2gim 10
1528 Zajusz Małgorzata 3gim 11
Piekary Śląskie
Uniwersytet Trzeciego Wieku- grupa plastyczna Tęcza
lp. imię i nazwisko klasa
1529 Chojnacka Joanna dorosla 1
1530 Czapla Maria dorosla 2
1531 Czarnecka Elżbieta dorosla 3
1532 Freitag Helena dorosla 4
1533 Ilga Marian dorosla 5
1534 Konarska Joanna dorosla 6
1535 Pilarz Ewa dorosla 7
1536 Pryk Elżbieta dorosla 8
1537 Rudawska Helena dorosla 9
1538 Rzeźniczek Aleksandra dorosla 10
1539 Swoboda Jadwiga dorosla 11
1540 Wybraniec Teresa dorosla 12
Piekary Śląskie
Młodzieżowy Dom Kultury nr 2
lp. imię i nazwisko klasa
1541 Czarnecka Magdalena 2gim 1
1542 Czarnecki Kacper 6sp 2
1543 Solarska Karolina 2gim 3
1544 Ukus Agnieszka 2gim 4
Ruda Śląska
Warsztat Terapii Zajęciowej NSJ Ośrodek dla Niepełnosprawnych
lp. imię i nazwisko klasa
1545 Grabski Michał inne 1
1546 Korzycki Krzysztof inne 2
1547 Krawiec Andrzej inne 3
1548 Lubczyk Jolanta inne 4
1549 Michalski Maciej inne 5
1550 Mraczek Anna inne 6
Ruda Śląska
Mlodzieżowy Dom Kultury w Rudzie Śląskiej
lp. imię i nazwisko klasa
1551 Balon Julia 3sp 1
1552 Dziedziejko Emilia przed6 2
1553 Dziedziejko Julia przed5 3
1554 Ilewicz Julia 6sp 4
1555 Ilewicz Katarzyna 2sp 5
1556 Kampa Kinga 6sp 6
1557 Mynarek Aleksandra 1gim 7
1558 Mynarek Magdalena 4sp 8
1559 Rzadkowska Dagmara 1ponad 9
1560 Sombrowska Anna dorosla 10
1561 Szandała Martyna 3sp 11
Ruda Śląska
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. H. C. Hoovera
lp. imię i nazwisko klasa
1562 Góralczyk Patrycja 3gim 1
1563 Henrichs Paulina 2ponad 2
1564 Janusek Nikola 1gim 3
1565 Janusek Wiktoria 1gim 4
1566 Jojko Oskar 3gim 5
1567 Kier Adrianna 3gim 6
1568 Kier Weronika 3gim 7
1569 Milczanowska Roksana 3gim 8
1570 Rangol Sandra 3gim 9
1571 Woźniak Karolina 3gim 10
1572 Wróbel Marcin 3gim 11
Ruda Śląska
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
lp. imię i nazwisko klasa
1573 Błaszczyk Marta 1ponad 1
1574 Błaszczyk Paulina 3gim 2
1575 Cyprys Tomasz 1ponad 3
1576 Domoń Aleksandra 2gim 4
1577 Głuszek Justytna 2ponad 5
1578 Helm Ewelina 3gim 6
1579 Jabłońska Iwona 2gim 7
1580 Kania Agnieszka 3gim 8
1581 Krzysteczko Martyna 3gim 9
1582 Kusiak Agata 2gim 10
1583 Paliga Kamil 2ponad 11
1584 Pawlak Dominika 1gim 12
1585 Pfaifer Julia 1gim 13
1586 Podeszwa Magdalena 3ponad 14
1587 Podsiedlik Natalia 3gim 15
1588 Siwczyk Angelika 3ponad 16
1589 Spyra Natalia 3ponad 17
1590 Sterkowicz Dominika 1gim 18
1591 Tomaszowska Marta 3gim 19
1592 Ulfig Oliwia 2gim 20
1593 Wodarska Michalina 2gim 21
1594 Wrona Kinga 1ponad 22
Ruda Śląska
Zespół Szkół Ogółnokształcących im. Jana Pawła II, III Liceum Ogólnokształcące , Gimnazjum nr 10
lp. imię i nazwisko klasa
1595 Christ Karolina 3gim 1
1596 Czech Aleksandra 2ponad 2
1597 Guzy Klaudia 2ponad 3
1598 Jarosz Wiktoria 3gim 4
1599 Kurpas Martyna 1ponad 5
1600 Manturuk Sandra 1ponad 6
1601 Michniak Izabela 3gim 7
1602 Niewdzięczny Wiktoria 3gim 8
1603 Olesz Nataniel 3gim 9
1604 Płochocka Ewelina 1ponad 10
Ruda śląska
Pracownia artystyczna "Milarte"
lp. imię i nazwisko klasa
1605 Cogiel Miłosz 4sp 1
Ruda Śląska
Stowarzyszenie Wspierania Ekonomii Etycznej Pro Ethica
lp. imię i nazwisko klasa
1606 Grupa artystyczna senior dorosla 1
1607 Grupa artystyczna senior dorosla 2
1608 Grupa artystyczna senior dorosla 3
1609 Grupa artystyczna senior dorosla 4
1610 Grupa artystyczna senior dorosla 5
1611 Grupa artystyczna senior dorosla 6
1612 Grupa artystyczna senior dorosla 7
1613 Grupa artystyczna senior dorosla 8
1614 Grupa artystyczna senior dorosla 9
1615 Grupa artystyczna senior dorosla 10
Ruda Śląska
Szkoła Podstawowa nr 40
lp. imię i nazwisko klasa
1616 Bluszcz Ewa 6sp 1
1617 Chmielewska Marta 6sp 2
1618 Duda Zuzanna 6sp 3
1619 Gross Michał 6sp 4
1620 Krawczyk Wiktoria 6sp 5
1621 Matysiak Wiktoria 6sp 6
1622 Micek Wiktoria 6sp 7
1623 Skotwińska Ewa 6sp 8
Ruda Śląska
Szkoła Podstawowa nr 41
lp. imię i nazwisko klasa
1624 Walkowiak Maja 6sp 1
Ruda Śląska
Szkoła Podstawowa nr 20 im. M. Konopnickiej
lp. imię i nazwisko klasa
1625 Józefiok Lucyna 5sp 1
1626 Litwinska Adrianna 3sp 2
1627 Salzberg Wiktoria 5sp 3
1628 Skowronek Patryk 3sp 4
Siemianowice
II Liceum Ogólnokształcace im. J. Matejki
lp. imię i nazwisko klasa
1629 imię i nazwisko inne 1
Siemianowice Śląskie
MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY IM. DR. H. JORDANA
lp. imię i nazwisko klasa
1630 Heliosz Wiktoria 1gim 1
1631 Kaftan Natalia 4sp 2
1632 Krowiak Aleksandra 6sp 3
1633 Kuczkowska Julia 4sp 4
1634 Kuśpik Julia 6sp 5
1635 Mleczko Wiktoria 3sp 6
1636 Skrzypek Aleksandra 4sp 7
1637 Szlachta Karolina 6sp 8
1638 Trawińska Julianna 2gim 9
1639 Urbanik Agnieszka 6sp 10
1640 Właszczuk Alicja 1gim 11
1641 Zug Sara 1gim 12
Siemianowice Śląskie
Szkoła Podstawowa nr 13 w Siemianowicach Śl.
lp. imię i nazwisko klasa
1642 Grelich Klaudia 5sp 1
1643 Hrytek Magdalena 6sp 2
1644 Kieblesz Jolanta 5sp 3
1645 Krzystanek Hanna 5sp 4
1646 Pytlos Maja 5sp 5
1647 Sęk Paulina 5sp 6
Siemianowice Śląskie
Siemianowickie Centrum Kultury PRACOWNIA OKIENKO
lp. imię i nazwisko klasa
1648 BRONDER ANNA 5sp 1
1649 DUDZIAK ZUZANNA 2gim 2
1650 KARKOSZ BARTOSZ 5sp 3
1651 KULIK KLAUDIA 5sp 4
1652 KYZIOŁ KATARZYNA 3ponad 5
1653 MILEWSKA MARTA 2ponad 6
1654 MUCHA PATRYCJA 6sp 7
1655 STRALER MAŁGORZATA 3ponad 8
Siemianowice Śląskie
KLUB WSPARCIA I INTEGRACJI PRZY MOPS W SIEMIANOWICACH ŚL
lp. imię i nazwisko klasa
1656 imię i nazwisko nie podano 1
Siemianowice Śląskie
Szkoła Podstawowa nr 6
lp. imię i nazwisko klasa
1657 Banaś Julia 5sp 1
1658 Białas Julia 6sp 2
1659 Borowska Antonina 6sp 3
1660 Czaplicki Kacper 4sp 4
1661 Fiuk Izabela 6sp 5
1662 Hrybik Justyna 6sp 6
1663 Hrybik Zofia 6sp 7
1664 Komandera Dariusz 6sp 8
1665 Śnioch Paulina 4sp 9
1666 Markewka Łukasz 6sp 10
1667 Mazur Artur 6sp 11
1668 Mierzwa Paulina 6sp 12
1669 Miłek Julia 4sp 13
1670 Molenda Vanessa 4sp 14
1671 Niemotko Mateusz 6sp 15
1672 Pieszur Julia 4sp 16
1673 Polechoński Paweł 4sp 17
1674 Pustułka Julia 6sp 18
1675 Rodzik Emilia 5sp 19
1676 Sak Marta 6sp 20
1677 Smyczyńska Nikola 4sp 21
1678 Stolarczyk Oliwia 4sp 22
1679 Szuda Roksana 5sp 23
1680 Trzeciak Kamila 4sp 24
1681 Ulbrich Anna 6sp 25
1682 Wawrzynek Maciej 5sp 26
1683 Widziewicz Maciej 6sp 27
1684 Witaszczyk Małgorzata 5sp 28
1685 Witaszczyk Zofia 6sp 29
1686 Wolszczak Patrycja 4sp 30
Siemianowice Śląskie
Zespół Szkół Integracyjnych
lp. imię i nazwisko klasa
1687 Będkowska Lena 5sp 1
1688 Bernacikowski Marcel 6sp 2
1689 Dyla Sonia 6sp 3
1690 Grabowska Klaudia 5sp 4
1691 Grabska Aleksandra 2gim 5
1692 Gubernat Bartosz 2gim 6
1693 Kamińska Marcelina 6sp 7
1694 Kocur Wiktoria 5sp 8
1695 Ligęza Kamila 6sp 9
1696 Luśtyk Aleksandra 5sp 10
1697 Muc Patrycja 5sp 11
1698 Opoka Monika 5sp 12
1699 Piskuła Martyna 5sp 13
1700 Przybyła wanesa 6sp 14
1701 Puszkarek Marta 5sp 15
1702 Rzymełka Victoria 6sp 16
1703 Seger Marta 6sp 17
1704 Szwejda Zuzanna 5sp 18
1705 Wiaderny Ewa 6sp 19
1706 Wydrych Paulina 5sp 20
Siemianowice Śląskie
Zespół Szkół Sportowych
lp. imię i nazwisko klasa
1707 Eszyk Weronika 3gim 1
1708 Kluczewska Dominika 3gim 2
Siemianowice Śląskie
Zespół Szkół nr 1
lp. imię i nazwisko klasa
1709 . nie podano 1
1710 . nie podano 2
1711 . nie podano 3
1712 . nie podano 4
1713 . nie podano 5
1714 . nie podano 6
1715 . nie podano 7
1716 . nie podano 8
1717 . nie podano 9
1718 . nie podano 10
Sosnowiec
Szkoła Podstawowa nr 21
lp. imię i nazwisko klasa
1719 Iwona Ewa Domagała dorosla 1
1720 Płaza Julia 6sp 2
1721 Płaza Weronika 5sp 3
Sosnowiec
Szkoła Podstawowa nr 29
lp. imię i nazwisko klasa
1722 Czech Oliwia 6sp 1
1723 Durnaś Łukasz 5sp 2
1724 Gil Aleksandra 6sp 3
1725 Gogola Anna 5sp 4
1726 Hyra Aleksandra 6sp 5
1727 Kazior Joanna 5sp 6
1728 Krakowiak Adrian 5sp 7
1729 Kwiecień Anna 6sp 8
1730 Lesiak Aleksandra 6sp 9
1731 Różański Janek 5sp 10
1732 Rochnowska Zuzanna 5sp 11
1733 Sładki Estera 6sp 12
1734 Soboń Julia 6sp 13
1735 Stańczyk Alicja 6sp 14
1736 Wawoczn Wiktoria 5sp 15
1737 Wojdała Natalia 6sp 16
1738 Zaborowicz Julia 6sp 17
1739 Zygmunt Martyna 5sp 18
Sosnowiec
Sosnowieckie Centrum Sztuki - Zamek Sielecki
lp. imię i nazwisko klasa
1740 Jagiełło Sebastian 4ponad 1
1741 Płatek Marta 4ponad 2
1742 Polańska Roksana inne 3
1743 Polańska Rozalia inne 4
1744 Skrzypek Krystyna dorosla 5
1745 Sodo Aneta dorosla 6
1746 Wójcik Małgorzata dorosla 7
Tarnowskie Góry
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury im. Jordana
lp. imię i nazwisko klasa
1747 Cieślińska Wiktoria 3gim 1
1748 Kurtz Maria dorosla 2
1749 Leniec Natalia 3gim 3
1750 Szedel Izabela 3gim 4
Tarnowskie Góry
Liceum Plastyczne w Zespole Szkół Artystyczno - Projektowych
lp. imię i nazwisko klasa
1751 Drygała Ewelina 4lp 1
1752 Fejdasz Weronika 4lp 2
1753 Jeż Marta 3lp 3
1754 Kaczanowska Aleksandra 4lp 4
1755 Klewaniec Julia 2lp 5
1756 Lukaszczyk Kamila 2lp 6
1757 Opioła Aneta 3lp 7
1758 Pilarska Agnieszka 3lp 8
1759 Piwowarska Żaneta 4lp 9
1760 Polak Aleksandra 4lp 10
1761 Przybylski Wojciech 3lp 11
1762 Pyrchała Daria 4lp 12
1763 Sadowska Laura 3lp 13
1764 Smolin Natalia 3lp 14
1765 Tymczyszyn Paulina 2lp 15
1766 Wężyk Weronika 2lp 16
1767 Zuber Rafał 3lp 17
Tarnowskie Góry
Salezjański Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
lp. imię i nazwisko klasa
1768 Hernas Zofia 3gim 1
1769 Janoszka Marta 3gim 2
1770 Susek Dawid dorosla 3
1771 Tymann Paulina 3gim 4
1772 Wesołowka Magdalena 3gim 5
1773 Wojtala Weronika 3gim 6
Tychy
Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi
lp. imię i nazwisko klasa
1774 Błoniarczyk Krystian 6sp 1
1775 Dziuba Magda 6sp 2
1776 Karoń Natasza 6sp 3
1777 Pala Grzegorz 6sp 4
1778 Piotr Ignacy 6sp 5
1779 Stachoń Małgorzata 6sp 6
1780 Stachoń Monika 6sp 7
1781 Szamota Michał 6sp 8
1782 Szyja Julia 6sp 9
1783 Zocłoński Maciej 6sp 10
Tychy
Gimnazjum nr 11 im. Jana III Sobieskiego
lp. imię i nazwisko klasa
1784 Bielas Ewelina 3gim 1
1785 Czarnecka Martyna 3gim 2
1786 Dwornicka Monika 3gim 3
1787 Jasnowska Katarzyna 3gim 4
1788 Kopia Maria 3gim 5
1789 Leśniewska Anna 3gim 6
1790 Żłobińska Magdalena 2gim 7
1791 Łukowiec Hanna 2gim 8
1792 Nęcka Aleksandra 2gim 9
1793 Niemcewicz Katarzyna 2gim 10
1794 Nogaś Nadia 3gim 11
1795 Noras Monika 3gim 12
1796 Olender Patrycja 3gim 13
1797 Paduch Katarzyna 2gim 14
1798 Petelczyc Magdalena 2gim 15
1799 Podolska Natalia 3gim 16
1800 Polowska Marta 2gim 17
1801 Rodak Karolina 3gim 18
1802 Serwata Kalina 3gim 19
1803 Siergiej Aleksandra 3gim 20
1804 Siewska Sara 2gim 21
1805 Sładek Adrianna 2gim 22
1806 Sorek Weronika 3gim 23
1807 Wac Marceli 1ponad 24
1808 Wanat Karolina 1ponad 25
1809 Wiatr Paulina 1ponad 26
1810 Wróbel Anna 3gim 27
1811 Wrona Wiktoria 2gim 28
Wodzisław Śląski
Liceum Plastyczne w Wodzisławiu Śląskim
lp. imię i nazwisko klasa
1812 Bielak Agata 1lp 1
1813 Chodura Aleksandra 2lp 2
1814 Fidyka Magdalena 1lp 3
1815 Funikowska Oliwia 1lp 4
1816 Gałgan Julia 1lp 5
1817 Jurak Kamila 1lp 6
1818 Koczy Monika 3lp 7
1819 Królik Ewa 1lp 8
1820 Kuczok Anna 1lp 9
1821 Kudosz Marcin 1lp 10
1822 Kufka Monika 3lp 11
1823 Lubczyk Jakub 2lp 12
1824 Malczyk Roksana 1lp 13
1825 Martinus Jolanta 1lp 14
1826 Nieszczesny Aleksandra 1lp 15
1827 Oślizło Roksana 1lp 16
1828 Ostrowska Karolina 3lp 17
1829 Ostrowski Bartosz 1lp 18
1830 Piaszczyk Iwona 1lp 19
1831 Pierzga Emanuela 2lp 20
1832 Putek Monika 3lp 21
1833 Reclik Katarzyna 2lp 22
1834 Rychlik Marta 1lp 23
1835 Sauer Martyna 1lp 24
1836 Stręk Aleksandra 1lp 25
1837 Stręk Anna 1lp 26
1838 Walicka Ewa 3lp 27
1839 Wójciak Adrianna 3lp 28
1840 Zachewicz Aleksandra 3lp 29
Zabrze
Zespół Szkół nr 18 LP i OSSP
lp. imię i nazwisko klasa
1841 Babińska Barbara 3ossp 1
1842 Chruścińska Daria 3lp 2
1843 Dąbrowska Karolina 3ossp 3
1844 Frączek Tobiasz 4lp 4
1845 Gołąb Weronika 3lp 5
1846 Grodzka Magdalena 3lp 6
1847 Grzonkowska Karolina 3lp 7
1848 Jęczmyk Paulina 2lp 8
1849 Kapturska Marta 3lp 9
1850 Kulik Justyna 3lp 10
1851 Kurowska Justyna 3lp 11
1852 Opołczyńska Joanna 2lp 12
1853 Orlik Karolina 2lp 13
1854 Sałyga Barbara 3lp 14
1855 Saternus Alicja 3lp 15
1856 Sobel Sandra 3lp 16
1857 Spyra Natalia 2lp 17
1858 Stychno Katarzyna 2lp 18
1859 Szczęśniak Patrycja 3lp 19
1860 Zemsta Dżesika 2lp 20
Zabrze
Klub Pastel
lp. imię i nazwisko klasa
1861 Falkiewicz Wiktoria 1ponad 1
1862 Kamycka Wiktoria 1ponad 2
1863 Koclęga Iga 1ponad 3
1864 Kotlińska Aleksandra 1ponad 4
1865 Kozłowska Weronika 1ponad 5
1866 Kozub Karolina 1ponad 6
1867 Kruk Natalia 1ponad 7
1868 Kuzber Anna 1ponad 8
1869 Madoń Aleksadra 1ponad 9
1870 Skolimowska Małgorzata 1ponad 10
1871 Słaboń Katarzyna 1ponad 11

Ogółem 1871 zatwierdzonych uczestników

0 czeka na zatwierdzenie


Edycja 2013 Pikniku Malarskiego "Sielskie Klimaty" odbędzie się 3 października
Już ruszył zapisy - zapraszamy do działu rejestracja
FreshJoomlaTemplates.com
Thursday the 24th. Piknik Malarski "Sielskie Klimaty"